Nature7 Aroma difuzér Aladdin DF12A - osvěžovač a zvlhčovač vzduchu

Značka: Nature7
1 290 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
18.3.2022

Zvlhčovač vzduchu s difuzérem aromatizuje a zvlhčuje vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů

Detailní informace

Detailní popis produktu


Zvlhčovač vzduchu s difuzérem aromatizuje a zvlhčuje vzduch. Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.


Pomocí jemného ultrasonického vlnění rozkládá esenciální oleje na extrémně malé mikročástice, aniž by je zahříval. Oleje si tak zachovávají původní vůni i léčivé účinky. Difuzér vám pomůže vytvořit z každého pokoje vonící oázu a navodit relaxační atmosféru.

Bez přidání esenciálního oleje vám aromadifuzér poslouží jako zvlhčovač vzduchu. Přidáním esenciálního oleje můžete sobě, nebo vašim blízkým pomoci s různými obtížemi. Správně zvolený olej vyčistí vzduch, nebo vám jednoduše zpříjemní pobyt v místnosti, ve které se právě nacházíte.

Vhodný do obytných prostor, dětských pokojů, jednacích místností, masážních salónů, wellness center apod. Vhodně zvolenými esenciálními oleji můžete podpořit relaxační atmosféru v ložnici, dezinfekci vzduchu či klidný spánek v dětském pokoji. Koncentraci v pokoji studenta anebo uvolněnou komunikaci, ať už doma nebo v pracovním prostředí.


Používejte vždy kvalitní oleje! Použitím levných, umělých olejů sice vytvoříte voňavé prostředí, ale tělo a mysl si neodpočinou. Citlivým osobám může naopak uškodit. Například bolestí hlavy apod.

Během provozu aroma difuzéru lze libovolně a jednoduše nastavit světelné efekty, které vytvoří ve vašem pokoji velmi příjemné prostředí a navodí relaxační atmosféru. Aroma difuzér je vhodný všude, kde je z bezpečnostních důvodů nemožné použít otevřený oheň (svíčky v aromalampách). Kombinuje účinky vodní mlhy a esenciálních olejů.


Obsluha aroma difuzéru je velmi jednoduchá. Do zásobníku nalejete vodu, nejlépe destilovanou. Nakapete několik kapek esenciálního oleje a přístroj stiskem zapnete. Aroma difuzér začne okamžitě vytvářet vodní mlhu a rozptylovat olej do vzduchu. Současně střídá barevné podsvícení.

Druhým stiskem můžete zvolit jednu konkrétní barvu podsvícení. Třetím stiskem vypnete barevné podsvícení a čtvrtým stiskem ukončíte provoz aromadifuzéru. Nemusíte kontrolovat množství vody v zásobníku. Po vyprázdnění se aromadifuzér sám vypne.

Aroma difuzér Aladdin je elegantní interiérový doplněk.


Hlavní přednosti aroma difuzéru

  • velmi jednoduchá obsluha
  • šetrně uvolňuje aromatický olej
  • automatické vypnutí
  • elegantní bytový doplněk
  • až 6 barev podsvětlení
  • tichý a bezpečný provoz
  • dárkové balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Příkon: 12 W
Objem nádobky: 80 ml
Rozměry (průměr x výška): 180 x 107 mm
Automatické vypnutí: ANO
Hmotnost: 420 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: