Salvia Paradise Ořešák černý AF tinktura - na střevní parazity

Více variant
139 Kč / ks 143 Kč / ks od 139 Kč / ks
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
17.2.2022 17.2.2022 Zvolte variantu

Při výrobě byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Indiánští léčitelé a šamani používali proti parazitárním infekcím očistné rituály, během kterých došlo i na extrakt ze slupek ořešáku černého.


Ořešák černý měl očistit střevní trakt a postupně tím zlepšit imunitní soustavu a odpověď na přemnožení infekčních parazitů. Ještě před tím, než byly v oblibě vitamíny a minerály, se běžně používal ořešák k léčbě vředů, ran, kurdějí a ke kloktání. V historii podávali díky obsahu tříslovin ořešák černý ruští vojáci k čištění ran, k rychlejšímu hojení vnějších poranění a k léčbě vředů.

Co ořešák černý (Juglans nigra) obsahuje:

Na 100 gramů oplodí ořešáku černého vychází zhruba 10 g na uhlovodíky, tuky na cca 59 g (s převahou polynenasycených mastných kyselin jako je kys.linoleová, olejová, palmitová a stearová) a bílkoviny 24 g.

Zbylé množství spadá na vitaminy B1, B2, B3, významné množství B5 a B6, dále B9, B12, vitamin C, D, E a K. Významně biologicky aktivní je juglon (naftochinonový derivát), plumbachin (chinonový pigment) a tanin (polyfenolická látka).

Z minerálních látek lze zmínit obrovské množství manganu, fosforu, hořčíku a zinku, méně je vápníku, železa, sodíku a draslíku. Asi 4 gramy spadají na vodu.

Tradiční použití: Po protřepání užíváme 15 kapek 3× denně. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 6 786 mg čerstvého oplodí.

Složení: Glycerol, čištěná voda, Juglans nigra.

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte nejlépe do dvou měsíců od otevření. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: