Salvia Paradise Perila křovitá AF tinktura - přispívá k udržení normálních funkcí dýchacího systému

Více variant
179 Kč / ks 169 Kč / ks od 169 Kč / ks
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
17.2.2022 17.2.2022 Zvolte variantu

Perila přispívá k udržení normálních funkcí dýchacího systému a má vliv na produkci cytokinů a specifických protilátek.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Hlavními indikacemi pro použití perilly křovité je převážně vlhký a produktivní kašel a asthma.


Obsahové látky perily tedy ukazují antialergenní účinek. Zároveň byla detekována alfa-linolenová kyselina, která má stejné účinky podporující zmíněný efekt.

Další obsahové látky (např. alfa-pinen, apigenin, beta-sitosterol, karyophyllen, myristicin, fenylpropanoid) se nejspíše zapojují do antialergenních a protizánětlivých procesů a ukazují na možnost využití v léčbě asthmatu, sezónních alergií (podávání po dobu 3 měsíců) a chronických bronchitid.

V menší klinické studii byl prokázán významný efekt obsahových látek perily v utlumení symptomů a vitálních dýchacích funkcí u pacientů s asthmatem. Navíc, extrakt z perily křovité dokáže podporovat antiasthmatickou a antialergickou léčbu.


Lidová medicína

Bylina má vysokou popularitu v tradiční čínské medicíně buďto samostatné nebo v kombinaci s jinými rostlinami nebo částí rostlin. V lidovém léčitelství se ujalo využití perily v léčbě a prevenci vysušení (způsobuje zvýšené pocení), v úlevě spasmů a různých křečí trávicího ústrojí a dýchací trubice.


Tinktura neobsahuje žádný alkohol, barviva ani sladidla.

Tradiční použití: Po protřepání dospělí (75 kg) 20 kapek 3× denně. Dětem dávkujeme úměrně jejich tělesné hmotnosti. Doporučujeme vložit do úst a nechat vstřebat přes sliznice. Je možno zapít malým množstvím vody. Doporučená denní dávka obsahuje 1 433 mg čerstvé rostlinné hmoty.

Složení: Glycerol, čištěná voda, Perilla frutescens

Upozornění: Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte na bezpečném místě mimo dosah dětí. Skladujte v temnu, suchu a pečlivě uzavírejte!


Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné tinktury
Zaměření: Asthma
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: