Buďte připraveni na chladné dny!

Dovolte, abychom Vám doporučili, jak se připravit na zimní období, na chladné dny, ve kterých jsme vystaveni neustálému boji proti chřipkám a nachlazení.

AF bylinné tinktury

Označení AF znamená Alcohol Free - přípravek s 0 % obsahem alkoholu. Při výrobě tinktur byla použita unikátní technologie a několikanásobná extrakce. AF tinktury si zachovávají maximum účinných látek, chuť a vůni použitých bylin.

Výrobky jsou vhodné i pro děti od tří let a zejména bezalkoholové tinktury jsou u nich obzvlášť oblíbené. Dávkování pro nejmenší je nutné upravit podle návodu, který naleznete na konci tohoto článku.


Kombinace bylin Muňa–Wira je unikátní směs dvou bylin tradiční peruánské medicíny –Muňa Muňa (lat. Minthostachys setosa) a Wira Wira (lat. Gnaphalium graveolens).

Společně tvoří nejúčinnější, 100 % přírodní prostředek proti chřipce a nachlazení, který pomáhá spoustě spokojeným zákazníkům. Rádi se pro něj stále vracejí.

Výhodou AF tinktury je příjemná chuť i aroma, a co je hlavní, nejsnadnější dávkování a užívání.

V nabídce máme dvě velikosti balení: 50 ml a 30 ml.


Velice oblíbenou a vysoce účinnou bylinou v boji proti chřipce a nachlazení je Echinacea (třapatka nachová).

Výhodou AF tinktury je příjemná chuť i aroma, a co je hlavní, nejsnadnější dávkování a užívání.

V nabídce máme dvě velikosti balení: 50 ml a 30 ml.


Úprava dávkování bezalkoholových tinktur pro děti od tří let: počet kapek v „dospělé“ dávce vydělíme číslem 75, toto vynásobíme hmotností dítěte v kg a vyjde nám počet kapek v „dětské“ dávce.