Detoxikace těla: když se tělo léčí samo.

Jíte zdravě, cvičíte, snažíte se pravidelně odpočívat, a přesto jste stále unavení a bez energie? Zřejmě jste zanedbali to nejdůležitější – skutečné potřeby svého těla.

Bez pravidelné sprchy, mýdla nebo třeba zubní pasty si už dnes svůj život neumíme představit. Oč intenzivněji ale o své tělo pečujeme zvenku, tím více ho zanedbáváme zevnitř.

Stejně jako naše vlasy nebo pleť, i zbytek těla potřebuje pravidelnou péči. A pokud ji nedostane, začne o sobě dávat vědět.

Alergie, migrény, chronické záněty, snížená imunita, vysoký cholesterol, nadváha, cukrovka, zvýšený tlak. To jsou jen některé z varovných signálů, kterými nám tělo dává najevo, že jsme v péči o něj něco zanedbali.

Moderní doba je plná skrytých jedů

Naše tělo se dnes a denně musí vypořádat s neuvěřitelným množstvím škodlivých látek. Jsou všude: v potravinách, nápojích, kosmetice, lécích, v potravinových doplňcích a dokonce i ve vzduchu, který dýcháme.

Chceme-li, aby naše tělo i v zamořené moderní době fungovalo, měli bychom mu s jeho bojem proti škodlivinám pomoci. Ideální nástroj? Detoxikace těla.


Jak to funguje?

Jde o proces, který je tělu bytostně vlastní. V jeho průběhu se za vydatné pomoci jater, plic, ledvin, lymfatického systému a kůže vyplavují škodlivé toxiny a tělo tak může opět volně „dýchat“.

Abyste tělu s jeho bojem proti toxinům pomohli, podpořte efektivní detoxikaci těla i vhodně zvolenými potravinami. Patří mezi ně například chlorella, spirulina, mladý ječmen, mladá pšenice, některé sušené plody a přírodní oleje.


banner-neeradetox