Neera detox, elixír krásy a zdraví

 

detox_neera

 

Neera [nýra] je skvělý pomocník při detoxikaci těla. Jedná se o detoxikační nápoj, který se pyšní vysokým obsahem aminokyselin, vitamínů a minerálů. Podporuje správné zažívání, zlepšuje funkci jater, pomáhá při chudokrevnosti a dýchacích obtíží, pokožku činí krásnější a zdravější.

 

Co je Neera detox

Neera, přezdívaná také jako palmový nektar či sirup, je průsvitný nealkoholický nápoj. Je to směs mízy čtyř druhů jihoasijských palem a javorového sirupu. Pro své účinky je známá a využívána zejména v Africe, Indii, Indonésii, Malajsii, Thajsku, Barmě a na Srí Lance.

 

Jak Neera detox funguje?

Běžné detoxikační kúry fungují na principu okamžitého čištění těla od velkého množství usazenin najednou. Člověk jí velmi střídmě, jako doplněk stravy využívá detoxikační nápoje/tablety/koktejly a výsledkem je často pocit „nejsem ve své kůži". Tělo totiž nestíhá. V takovou chvíli nastupuje zhoršení stavu, kdy se zhorší stav pokožky, dostaví se průjem nebo jiné obtíže. Neera detox takto nepůsobí. Funguje na jiném principu, který je mnohem šetrnější. Složení Neera nápoje poskytuje tělu během detoxikace potřebné živiny tak, abyste nehladověli, a tělo mělo volné pole působnosti vyloučit, co se mu zdá v tu chvíli jako nejvhodnější.

Na Neera nápoji si tak tělo detoxikaci reguluje samo! Vy ho žádnými extra silnými preparáty do ničeho netlačíte. Jen mu poskytnete potřebný prostor tím, že přestanete jíst. Tělo tak (většinou) poprvé v životě dostane možnost zapracovat na věcech, které mu tam roky leží, ale ke kterým nemělo čas se dostat.

Proto je Neera tak oblíbená, protože se jedná o skvělou detoxikační kúru pro začátečníky nebo pro ty, kteří nesnesou hladovění. Nic násilného, jen přirozený detox, jak se to zrovna bude tělu zdát. Proto ani nehrozí žádné velké komplikace, kúra je většinou náročná spíše psychicky, ale pokud člověk vydrží prvních pár nezvyklých dní, o moc se mu ulehčí, zvedne nálada a celková energie.

 

Co Neera nápoj obsahuje

Neera nápoj obsahuje směs mízy čtyř druhů jihoasijských palem a javorového sirupu, které dodávají živiny. Ty se vstřebávají přímo do krve, nejde o žádnou náročnou stravu, která by musela projít trávicím traktem. Ten tak dostane potřebný prostor.

Pepř v nápoji patřičně podpoří metabolismus v celém procesu. Díky tomu, že lehce zahřívá, urychluje metabolismus a oběh tělních tekutin, takže vylučovací soustava funguje, jak je při detoxu třeba.

Citronová šťáva funguje jako nakopávač trávení, vyrovnává tělesné pH a podporuje celkové čistící procesy. Navíc pomáhá rozkládat tuky a hleny.

V některých baleních můžete najít navíc sůl, která pomáhá detoxikovat, psyllium, neboli vlákninu, která podporuje střevní peristaltiku a očišťuje stěny.

 

Živiny, které Neera nápoj tělu přinese

Minerály

 • draslík – snižuje krevní tlak, reguluje srdeční tep, podporuje správnou činnost svalů, udržuje potřebné množství tekutiny v buňkách, umožňuje přeměnu krevního cukru, je přirozeným deuretikem (močopudná)
 • hořčík – uvolňuje svalové napětí, transportuje cukr do buněk a podílí se tak na produkci energie, podporuje účinek inzulinu, posiluje trávení, zlepšuje využití kyslíku v buňkách
 • železo – napomáhá okysličení svalů, podporuje imunitní systém
 • vápník – zajišťuje správnou srážlivost krve, podílí se na přenášení signálu mezi nervovými buňkami, přispívá ke kontrole hmotnosti, má pozitivní vliv na funkci svalů
 • zinek – je důležitý pro tvorbu enzymů a bílkovin, posiluje imunitu
 • fosfor – je důležitou složkou zubů a kostí, podporuje správnou funkci mozku a nervů

Vitamíny

 • B-komplex – pozitivně ovlivňuje metabolismus, tvorbu žaludečních šťáv a trávení
 • C – posiluje imunitu, má silné protizánětlivé účinky

Aminokyseliny – vzniká z nich velké množství látek, nezbytné pro správné fungování organismu (hormony, pigmenty, látky ovlivňující růst buněk)

 

Je pro někoho Neera nevhodná?

Neera detox je naštěstí detoxikace, u které nezkolabujete na nedostatek živin a energie, přesto by se této dietě měli vyhnout všichni s poruchy příjmu potravy ču poruchami metabolismu. Tento detox ale dobře snáší všechny konstituční typy.

 

Jaká varianta Neera detoxu bude pro mě nejvhodnější?

Každý má o detoxu jiné představy a hlavně jiné zkušenosti a možnosti. Proto Neera balíček existuje v různých variantách, aby si vybral každý dle libosti.

Na výběr máte z těchto balíčků:

 

Výsledky s Neera detoxem

Většina zákazníků se shodne na těchto benefitech:

 • snížení váhy
 • více energie
 • lepší nálada
 • pocit odlehčení

 

Jaký je přesný postup Neera detoxu, jak umíchat nápoj, co si předem připravit a co dělat po detoxu, jsme napsali do tohoto krátkého článku zaměřeného na průběh Neera detoxu.

Ať už s detoxikací těla začínáte, nebo jste už profík, Neera vám pomůže udržet si hladinu energie a funkčnosti, mezitím co tělu dáváte prostor pro přirozený úklid. Neera je očistná kúra, která vám udělá dobře!