Odšťavňovače jsou začátkem zdravého životního stylu.

V současné době si lidé velmi potrpí na dodržování zdravého životního stylu.

Spousta lidi, aktivně sportuje nebo si bedlivě hlídá to, co jí.  

Odšťavňovače ovoce a zeleniny tím pádem zažívají na pultech obchodů velký boom.

Nevyhledávají je ovšem pouze jen mladí a aktivní lidé, své místo si najdou i v domácnosti straších lidí, kteří si musí bedlivě hlídat svou stravu a svůj jídelníček, tak se aktivně zahlcují zdravými šťávami z odšťavňovačů.

Smoothie miluje každý

Velmi úspěšné jsou i takzvané smoothie nápoje, kterými se plní nejen regály v obchodech, ale také jsou dokonce i obchody, kde vám čerstvé a lahodné smoothie vyrobí z vašeho oblíbeného ovoce či zeleniny během chvíle. Ovšem za tuto lahůdku, kterou byste pomocí odšťavňovače měli za chvíli hotovou, si v takto specializovaném obchodě kvalitně zaplatíte.

Není tedy jednodušší investovat do vlastního odšťavňovače a připravovat si tato lahodná smoothie v pohodlí svého domova. Veškeré doplňky nezbytné pro přípravu perfektního smoothie jsou v naší nabídce samozřejmostí.

Připravit si tak budete moci i oblíbenou zmrzlinu bez barviv a konzervantů. Investice se vám vrátí v podobě dobré kondice a pevného zdraví.


Druhy odšťavňovačů

Svým způsobem existuje na trhu několik druhů odšťavňovačů, které se liší velkou spoustou specifických vlastností.

Existují například odstředivé odšťavňovače, dvouhřídelové nebo odšťavňovače šnekové. Je možné si ovšem zakoupit i odšťavňovač ruční či elektrický. Záleží jen a pouze na vás, čemu dáváte přednost.

V nabídce máme i takzvané šnekové odšťavňovače, které se pyšní zejména svým velmi tichým provozem a velkým vstupním otvorem, do kterého se vejde velké množství surovin.

K našim odšťavňovačům, můžete dostat také velmi vybrané dárky, kterými jsou jak jinak, než kvalitní zdravé suroviny, které tvoří například superpotravina s názvem spirulina, jsme velmi štědří a nabídneme vám i možnosti získání dárku v podobě praktického spiralizéru. Pokud chcete zatočit s nezdravým životním stylem, je ten správný čas.

Stále nevíte který odšťavňovač vybrat? Kontaktujte nás.

S odšťavňováním máme bohaté osobní zkušenosti. Můžeme tak ochotně a rádi doporučit vhodný odšťavňovač právě pro Vás.


Děti čerstvé a zdravé ovocné šťávy a koktejly milují

Šnekový odšťavňovač