Průběh detoxikace těla s Neera nápojem

 

prubeh detoxikace_neera detox

 

Neera detox je vnitřní koupel organismu, na které nebudete hladovět. A přiznejme si, právě tohle je u většiny detoxikačních kúr to nejnáročnější. Vůbec nejsme zvyklí na to, že náš organismus nejí, a tak se k fyzickému šoku ze změny přidá i ten psychický. Ruku na srdce, kdo si dnes chce dobrovolně přitížit? Ve zdraví to častokrát nejde jinak, ale jsou i jiné možnosti. Neera detox je nápoj, který vás po dobu čištění zasytí a dodá energii.

Organismus se pak začne detoxikovat sám podle toho, jak uzná za vhodné. Což je ta nejlepší varianta. Kdybyste chtěli vědět, co v nápoji je a jak funguje, mrkněte na náš krátký článek o Neeře zde.

Jak tento detox probíhá a co při něm můžu očekávat?

 

Co znamená Neera detox

 1. Během detoxu nic nejíte.
 2. Průběžně popíjíte Neera nápoj, který vás zasytí.
 3. Pití nápoje prokládáte pitím vody či vašeho oblíbeného čaje.
 4. Dobu trvání detoxu určujete vy - třeba jen jeden den, nebo až dva týdny.Co se dělá před detoxem

Naštěstí nic zvláštního. Nepotřebujete nakoupit žádné speciální potraviny kromě citronů, toť vše, zbytek už obsahuje Neera balíček. U některých detoxikacích je nutná pečlivá příprava - upravuje se jídelníček, připravuje se organismus, nakupují se pomůcky apod. Do toho si musíme na detoxikaci vyhradit nějaký nenáročný volný den. Tady nemusíte. Zvolte si jakýkoliv den v týdnu a prostě začněte. Detoxikace je většinou pozvolná, není dramatická, a vylučování probíhá přiměřeně. Jak připravit nápoj a jak se budete na kúře cítit?

 

Jak připravit Neera nápoj

K přípravě dvou litrů nápoje potřebujete:

 • čerstvou šťávu ze 3 až 4 čerstvých citronů (cca 150 ml)
 • 150 ml Neera sirupu
 • 1,7 l čisté vody
 • špetku kajenského pepře

 

Nápoj se popíjí po menších dávkách v průběhu celého dne. Jednou až dvakrát za hodinu se napijte. V průběhu můžete prokládat pitím vody nebo čaje. Ten si můžete též pořídit detoxikační pro podpoření celého čistícího procesu. Vhodné jsou např. listy senny, které mají projímavé účinky a podporují detoxikaci střev.

 

První dny na detoxu Neera

V průběhu kúry se mohou objevit přirozené příznaky očistného procesu. Vše záleží na vás, jestli jste začátečník, nebo už máte něco podobného za sebou. Pokud si myslíte, že je váš organismus více zatížený, můžete si začátek kúry naplánovat na víkend a více odpočívat.

V každém případě je dobré počítat s následujícím - během prvních dnů se toxiny uložené ve tkáních začnou uvolňovat a odcházet. Naše vylučovací soustava teď má spoustu práce, můžete proto pocítit lehké bolesti hlavy, určitou malátnost nebo únavu. Přechodně se vám může zhoršit stav kůže. Je to totiž pro tělo ta nejjednodušší cesta, jak toxiny vyloučit. Ze stejného důvodu si můžete všimnout bílého až žlutého povlaku na jazyku. Jazyk slouží jako taková mapa po vnitřním prostředí. Přechodně se můžou objevit i různé tělesné zápachy.

 

Důkladnější očista trávicího traktu

Pokud budete chtít vylučování podpořit a očistit svá střeva o něco důkladněji, na výběr máme triphalu nebo psyllium, což jsou poměrně jednoduší a dobře snášení pomocníci. O co jde?

Triphala je nejznámější ájurvédská směs tradičně používaná na detoxikaci trávicího traktu. Najdete zde amalaki - indické ovoce bohaté na vitamín C, které podporuje trávení, a dále dva druhy byliny jménem vrcholák, která má detoxikační účinky. Triphalu můžete užívat ve formě kapslí of společnosti Zdravý den.

Psyllium je rozpustná vláknina, která vám pomůže s pocitem nasycení a která podporuje střevní pohyby. Vlákninu najdete zde, nebo je přímo součástí některých Neera balíčků.

 

Kdy začnou příznaky mizet

První dny jsou nejtěžší a nejdůležitější je obvykle třetí až čtvrtý den. Stojí to ale za to vydržet. Tou dobou se tělo přizpůsobí tekuté stravě a nejzásadnější příznaky očisty začnou postupně mizet. Tehdy se také začnete skutečně cítit dobře - budete mít jasnou mysl, pocit lehkosti a energie. Bude vám stačit méně spánku. Cokoliv, co se vám během prvních dnů objevilo na kůži, se začne ztrácet. Pleť je po takovém detoxu většinou čistší, hladší a viditelně zdravá.

 

Konec kúry a péče po detoxu

Váš trávicí systém má za sebou i několikadenní odpočinek, proto je potřeba i s jídlem začít pomalu a postupně. Rozhodně se hned neládovat svíčkovou se šesti :) Návrat k vašemu obvyklému stravovacímu režimu si rozložte do dvou až tří dnů. První den po skončení kúry začněte pouze s ovocnými a zeleninovými šťávami. Udělejte si spíše jednoduché a lehké smoothie, nic hutného. Druhý den můžete do jídelníčku přidat vývary a zeleninové polévky. Třetí den k tomuto jídelníčku můžete začít přidávat syrovou zeleninu, popřípadě dušenou na páře. V prvních dnech se obecně vyhněte polotovarům, masu, pečivu, sladkostem. Sami uvidíte, jak se budete cítit a co vám bude dělat dobře.

 

Jak se budu po detoxu cítit

Na co se můžete těšit? Přečtěte si, jaké mají zákazníci na Neera detoxu nejčastější výsledky.

 

 • Úbytek váhy kolem 4 až 6 kg
 • Úbytek centimetrů
 • Čistší a zdravější pleť
 • Více energie
 • Lepší nálada
 • Celkové pročištění a odlehčení organismu (třeba po zimě)
 • Zlepšení zdravotního stavuPřejeme Vám lepší pocit z vlastního těla, více energie a dobrou náladu!

Na nabídku balíčků Neera detoxu se podívejte tady.