Šetrně sušené ovoce je vynikající zdravá sladkost.

SUŠENÉ OVOCEorganic kvalitě je vynikající zdravá sladkost nejen pro zimní období roku.

Jeho pestrá paleta barev, chutí a vůní lahodí milovníkům sladké chuti. I svými tvary, jemností a hravostí působí na naše smysly a uspokojuje některé naše potřeby. Může být svačinou, dezertem i jídlem pro každý den. Díky své přirozenosti obsahují vitamíny, minerály a tělu potřebné látky, které zajišťují vitalitu.

V sušených plodech ovocných stromů, keřů a rostlin jsou uchovány paprsky slunce z období sklizně. Jsou nabyté tolik potřebnou energií. Hojnost těchto božských darů Matky Země – Přírody je tu pro všechny. S vděčností si je užívejme.

U méně zdravých druhů sladkostí bývá oblíbená jejich vláčná žvýkavá hmota. Podobnou nabízí právě sušené datle, fíky, hrozinky, třešně, višně, meruňky nebo švestky a z nich vytvořené dezerty. Výběr kvality mlsání je na každém z nás.organic kvalitě lze vybrat pestrou škálu kousků různých certifikací. Levnější, nižší kvality, doslazované, nešetrně sušené či jinak nepřirozeně upravené.

Mrazem sušené (lyofilizované) ovoce, které si zachová až 90 % obsahových látek, vitamíny, vzhled, chuť i aroma čerstvého ovoce. Šetrně sušené na slunci a v sušičkách při nízkých teplotách obsahující kvalitu 100 % plodů. Můžeme tak za odpovídající cenu investovat do svého mlsání kolik potřebujeme a získat pro sebe tu pravou kvalitu.

Hnědé hrozinky, datle a fíky s barvou zemitou a chutí velmi sladkou jsou používány ke slazení mnohých dezertů teplé i studené kuchyně. Máčené ve vodě a následně rozmixované je lze přidat do různých jogurtů, pudinků či koktejlů. Velkou chuť na sladké však snadno uspokojí jejich pojídání jen tak. Prostě je sníst.

Hnědo oranžové meruňky 100 % kvality sušené bez přidaného cukru a S02 jsou velmi oblíbenou luxusní pochoutkou.

Červené plody - jahody, třešně, višně, brusinky nebo červená jablka lákají svou výraznou barvou. Jsou nepřehlédnutelné v přírodě i na jídelním stole.

Červeno oranžové plody Kustovnice čínské – Goji jsou super-potravinou Nové Doby, chutnají samotné či máčené ve vodě a míchané do nápojů, šťáv, koktejlů i jiných dezertů.

Žluté plody -banány, broskve, ananas, mango, špendlíky, žluté hrozinky, jablka a hrušky dodávají sílu.

Zelené plody hrušky svou přirozenou barvou hladí na srdci.

Modrofialové švestky jsou oblíbeným sladidlem po namočení ve vodě je lze přidat do zákusků nebo jíst samotné stejně jako borůvky.

Ochutnejte naše sušené dobrůtky.