Salvia Paradise Ostropestřec mariánský mletý plod 120 g - balzám na játra

103 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.12.2021

Ostropestřec je schopen udržovat zdraví jater, kontrolovat cholesterol a podporuje očistu jater...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) mletý pro očistu jater.


Ostropestřec mariánský je jednoletá nebo dvouletá bylina dorůstající výšky až 1,5 m. Spadá do čeledi Asteraceae - dvězdnicovité. Původem je ze suchých oblastí Středomoří a jihovýchodní Asie. Kvete koncem června a července jeho purpurově červené květy připomínají bodlák. Pro fytoterapeutické účely se sbírají plody, které se z květů vyvíjejí na konci léta.

Ostropestřec mariánský je schopen udržovat zdraví jater, kontrolovat cholesterol a podporuje očistu jater. Játra, jak je známo, jsou tzv. továrnou a filtrem krve. Je to největší orgán těla, který je schopen zpracovat i 2 l krve za minutu. Ostropestřec mariánský je opravdovým gigantem v boji s jaterními problémy.

Další schopností ostropestřce mariánského je udržovat normální zdraví srdce, a trávicí zdraví. Dobré zažívání je základním předpokladem, proto, aby člověk byl schopen zužitkovat vše potřebné získané z potravy.

Ostropestřec má také vliv na žlučník a jeho zdraví. Žlučník má za úkol skladovat a upravovat žluč (žluč je důležitá při trávení tuků, mezi jednotlivými jídly je ukládána a zahušťována právě ve žlučníku).

Ostropestřec mariánský je nám antioxidantem, tedy látkou napomáhající odbourávat kyslíkové radikály z těla.

Dalším trumfem ostropestřce je schopnost podporovat přirozenou obranu a odolnost organismu před vnějšími, ale i vnitřními viry a bakteriemi. Dále je prospěšný při kontrole hladiny cukru v krvi. Tyto hodnoty udržuje a vyrovnává do normálu.


Doporučené dávkování: 6 g denně. Balení je určeno na 20 denní kůru. Pro případ potřeby lze dávky navýšit až na 12 g denně. Jednu čajovou lžičku (2g) rozmícháme v menším množství vody. Vytvoří se pasta, kterou dále zředíme vodou. Užíváme 3x denně


Ostropestřec mariánský je balzám na játra a detoxikaci organismu

Ostropestřec


Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinky
Zaměření: Detoxikace organismu
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Obsah balení: 120 g
Země původu: Slovensko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: