Chistee Car Wash Exteriér 1110 ml - účinně čistí hladké povrchy a sklo

Značka: Chistee
340 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
11.11.2021
  • Efektivní sprej na čištění exteriéru automobilů
  • Aktivní pěna, která dokonale odstraní jakékoliv nečistoty
  • Pro všechno povrchy a materiály (plechy, disky, skla, i pro interiér)
  • Účinně odstraňuje i korozi a přilepený hmyz
  • Antibakteriální účinek
  • Pro dokonalý efekt je třeba přípravek spláchnout vodou
  • 100% přírodní a rozložitelné

Detailní informace

Detailní popis produktu


Efektivní sprej na čištění skla odstraní špínu i přilepený hmyz


 

Účinně odstraňuje korozi, zoxidované plechy, hmyz z kapoty.

Vhodný na všechny povrchy (plechy, disky, skla, klimatizaci, motor a další části auta, můžete použít i k čištění interiéru)

Extra jemný rozprašovač s aktivní pěnou

Čistí do hloubky vláken

Silný antibakteriální a dezinfekční účinek

100% přírodní složení biologicky rozložitelné 

 


Složení: Cedrový olej, mandlový olej, geránium olej, výtažek ze světlicového oleje, lemongrass olej, sójový olej, zpracované extrakty z cukrové třtiny, jedlá soda, zpracovaná kyselina glukónová, mořská sůl, extrakt z česneku, organický alkohol, extrakt z jader plodů, voda.


 

Chistee

Hygienicky čistý a zdravý domov. Takové předsevzetí si vzala k srdci slovenská značka Chistee při vytváření čistících prostředků pro domácnost. Jejich dlouholetý výzkum přinesl výjimečné receptury, které jsou bezpečné a účinné. Unikátní přírodní výtažky mají silnou čistící, odmašťující, leštící a antibakteriální sílu. Každý výrobek je 100% přírodní, vegan, rozložitelný a nezenčišťující prostředí. Ve složení najdete přírodní poklady jako cedrový, skořicový, mandlový olej a olej z geránia, extrakty z česneku, sodu, organický alkohol, mořskou sůl a vodu. Konečně čistící prostředky, které jsou zdravé, účinné a zodpovědné.

chistee-logo

         

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklo a hladké povrchy
Obsah balení: 1110 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Chistee je slovenská značka ekodrogerie. Produkty jsou 100% rozložitelné, nezatěžují vodu, půdu ani váš prostor. Chistee, to je čištění bez odpadu. Díky univerzálnímu použití téměř všech produktů nebudete mít zahlcenou domácnost nadbytečnou chemií. Ve složení najdete takové poklady jako olej cedrový, skořicový a mandlový. Všechny produkty jsou navíc antibakteriální díky výtažku z česneku a mořské soli. Čistící koncentráty zase nezatěžují životní prostředí další kupou zbytečných plastů. Můžete je ředit až 1:15.

Chistee je i na pohled krásná ekodrogerie s minimálním dopadem, zato s velice účinným a zajímavým složení bez jakékoliv chemie.