Tierra Verde Sada síťových sáčků na potraviny z ORGANIC bavlny (38×30 cm) - 3 ks

Akce Doprodej
Značka: Tierra Verde
299 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
16.2.2022

Síťovinové pytlíky s hustší čtvercovou sítí se hodí zejména na ovoce a zeleninu.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Síťovinové pytlíky mají utahovací šňůrku, takže obsah ze sáčku jen tak nevypadne, a sáček tím jde i snadno pověsit.


Proč ORGANIC* bavlna?

ORGANIC* bavlna je pěstována na ekofarmách, které se zaměřují na pěstování potravin a bavlny podle jasně stanovených pravidel, a to od semene až po konečné zpracování látky včetně šití. Při pěstování a výrobě je zakázáno použití toxických chemických látek, které způsobují otravy u zemědělských dělníků a poškozování životního prostředí, včetně geneticky modifikovaných organismů.


Certifikace

Pěstování a výroba ORGANIC* bavlny, ze které je vyrobeno vaše nové povlečení, podléhá certifikaci a standardům mezinárodní organizace GOTS. Tyto normy definují metody pěstování bavlny, přes sklizeň až po výrobu látek a textilních výrobků včetně barev, nití a knoflíků a všech souvisejících procesů s přihlédnutím na sociální podmínky dělníků.


Výhody ORGANIC* bavlny

Odpadá nutnost aplikace toxických chemických látek, které způsobují otravy u zemědělských dělníků a poškozování životního prostředí.

Výrobky z ORGANIC* bavlny nezpůsobuje alergie.

Běžné metody pěstování bavlny se stávají díky rostoucím cenám chemických látek nákladné.

* Produkt ekologického zemědělství


Návod na ekopraní ORGANIC bavlny:

Pokud se na ORGANIC bavlně vyskytne skvrna, ošetříme ji před praním žlučovým mýdlem nebo olivovým mýdlem s citronovým extraktem.

Bavlněné materiály ocení praní v mýdlových ořeších. Zůstávají měkké a prodyšné. K praní můžeme použít i prací gel z mýdlových ořechů. Mýdlový sliz doporučujeme pouze v případě měkké vody.

Doporučujeme prát na 60ºC.

Na přírodní materiály zásadně nepoužíváme aviváž. Aviváž usazuje se na vláknech a snižuje savost vláken. Pro závěrečnou máchací lázeň použijeme máchadlo, které vypláchne z materiálu zbytky pracího prostředku a udržuje tak prádlo měkké a prodyšné (není nutné, pokud pereme v mýdlových ořeších).


Doplňkové parametry

Kategorie: Eko domov
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Rozměry: (52 x 9 x 8 cm)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: