Doprava a platba

    Online kartou /
bankovním převodem
Dobírkou
zasilkovna
 Zásilkovna 69 Kč + 30 Kč
geis   Kurýr Geis Parcel 99 Kč + 30 Kč
ceska-posta  Česká pošta 129 Kč + 30 Kč

 

Číslo CZK účtu: 2210488007/5500

 Slovensko

Online kartou /
bankovním převodem
Dobírkou
zasilkovna   Zásilkovna 3,10 EUR + 0,60 EUR
geis   Kurýr Geis Parcel 5 EUR + 1,20 EUR

 

Číslo EUR účtu:  

Banka: Citfin, sporitelní družstvo, Radlická 751/113E
158 00 Praha 5
Číslo úctu: 1091450/2060
IBAN: CZ2120600000000001091450
SWIFT: CITFCZPPXXX

 

Osobní odběr Hradec Králové ZDARMA

Produkty, které jsou skladem, si můžete vyzvednout ihned.

Podmínkou je zaplacení objednávky na webu kartou nebo převodem (pro vyzvednutí prosím počkejte, až potvrdíme přijetí platby). Platba hotovostí na místě ani platba kartou na místě zatím není možná. V prostorech Ladybio je k nahlédnutí showroom, nefungujeme ale jako prodejna.

 

Kdy přijede balíček?

Balíček přijde nejpozději do tří dnů. Když si stihnete objednat do 11:00, na balíček se můžete těšit už druhý den. Pokud objednáváte později, balíček odešleme následující den. To znamená, že k vám domů dorazí třetí den od objednávky. Jen o víkendu na své zásilky nečekejte, pokud objednáváte v pátek, balíček přijde v pondělí.

Pokud si vyberete platbu bankovním převodem, balíček odešleme, až se nám platba připíše na účet.

Dopravci vozí 90 % balíčků včas. Může se však stát, že se na cestě zdrží. Víme, že se na své balíčky těšíte a my bychom vám je nejraději teleportovali hned domů. Žádný kurýr však takovou službu zatím nenabízí, tak vydržte. O každém kroku vás budeme informovat my nebo dopravce.

Něco se děje? Ozvěte se nám. Všechno vyřešíme.

 

Kdo vozí balíčky z Goorganicu?

 

Zásilkovna

zasilkovna

Balík do zásilkovny běžně dorazí do 1 pracovního dne. Jakmile bude na cestě, přijde vám e-mail s informacemi. Od té doby můžete svůj balíček sledovat. Pak čekejte na SMS s heslem, jakmile vám přijde, můžete si pro balíček skočit. Bude na vás čekat 7 kalendářních dní, pak poputuje zpět k nám. Přece byste ho nenechali odjet.

 

Kurýr Geis Parcel

geis

Kurýr vám balík doručí obvykle do 1 pracovního dne od odeslání. Jakmile bude na cestě, přijde vám SMS s informacemi. Další den čekejte na zprávu s upřesněným časem doručení. I tady můžete svůj balík sledovat na cestě.

 

Česká pošta: Balík do ruky

ceska-posta

Balík doma čekejte do 1 pracovního dne od odeslání. Jakmile ho vypravíme na cestu, přijde vám e-mail a SMS od České pošty s informacemi a číslem zásilky. Na její cestě jej můžete sledovat nebo změnit termín doručení. Kdy přesně přijde balíček domů vám už napíše Česká pošta. A pokud vás pošťák doma nezastihne, uloží balík na nejbližší poště.

 

Jak zaplatit?

 

Kartou

karta Visa či Mastercard – stačí zadat údaje karty jako obvykle a je hotovo. Při platbě kartou produkty odesíláme ihned.
 

Bankovním převodem

bankovni-prevod Platit budete přes svůj bankovní účet, kde zadáte novou platbu, jak jste zvyklí. Nezapomeňte uvést svůj variabilní symbol, který najdete v potvrzujícím e-mailu. Balík odesíláme hned, jak se platba připíše na náš účet.
 

Dobírkou

dobirka Zboží zaplatíte při doručení kurýrovi nebo paní na přepážce při převzetí na poště. Kurýrovi i pošťákovi můžete platit hotově nebo kartou, v zásilkovně na většině místech taky zaplatíte kartou (ale vždy si tuto možnost pro jistotu ověřte na www.zasilkovna.cz).

 

Doručení na Slovensko a platba v Eurech

Máte „doma“ na Slovensku? Žádný problém. Až si budete volit způsob dopravy v objednávce, zvolte zemi doručení Slovensko. Balík si můžete nechat poslat přes Zásilkovnu, nebo vám ho doručí společnost Geis Parcel. Platit můžete online kartou, bankovním převodem nebo hotově v zásilkovně. Ať si vyberete jakýkoli způsob, platba probíhá v Eurech. Svůj balík čekejte za 1–3 dny.