Doprava a platba

    Online kartou /
bankovním převodem
Dobírkou
zasilkovna
 Zásilkovna 69 Kč + 30 Kč
geis   Kurýr Geis Parcel 99 Kč + 30 Kč
ceska-posta  Česká pošta 129 Kč + 30 Kč

 

Číslo CZK účtu: 2210488007/5500

 Slovensko

Online kartou /
bankovním převodem
Dobírkou
zasilkovna   Zásilkovna 3,10 EUR + 0,60 EUR
geis   Kurýr Geis Parcel 5 EUR + 1,20 EUR

 

Číslo EUR účtu:  

Banka: Citfin, sporitelní družstvo, Radlická 751/113E
158 00 Praha 5
Číslo úctu: 1091450/2060
IBAN: CZ2120600000000001091450
SWIFT: CITFCZPPXXX

Kdy přijede balíček?

Balíček přijde nejpozději do tří dnů. Když si stihnete objednat do 11:00, na balíček se můžete těšit už druhý den. Pokud objednáváte později, balíček odešleme následující den. To znamená, že k vám domů dorazí třetí den od objednávky. Jen o víkendu na své zásilky nečekejte, pokud objednáváte v pátek, balíček přijde v pondělí.

Pokud si vyberete platbu bankovním převodem, balíček odešleme, až se nám platba připíše na účet.

Dopravci vozí 90 % balíčků včas. Může se však stát, že se na cestě zdrží. Víme, že se na své balíčky těšíte a my bychom vám je nejraději teleportovali hned domů. Žádný kurýr však takovou službu zatím nenabízí, tak vydržte. O každém kroku vás budeme informovat my nebo dopravce.

Něco se děje? Ozvěte se nám. Všechno vyřešíme.

 

Kdo vozí balíčky z Goorganicu?

 

Zásilkovna

zasilkovna

Balík do zásilkovny běžně dorazí do 1 pracovního dne. Jakmile bude na cestě, přijde vám e-mail s informacemi. Od té doby můžete svůj balíček sledovat. Pak čekejte na SMS s heslem, jakmile vám přijde, můžete si pro balíček skočit. Bude na vás čekat 7 kalendářních dní, pak poputuje zpět k nám. Přece byste ho nenechali odjet.

 

Kurýr Geis Parcel

geis

Kurýr vám balík doručí obvykle do 1 pracovního dne od odeslání. Jakmile bude na cestě, přijde vám SMS s informacemi. Další den čekejte na zprávu s upřesněným časem doručení. I tady můžete svůj balík sledovat na cestě.

 

Česká pošta: Balík do ruky

ceska-posta

Balík doma čekejte do 1 pracovního dne od odeslání. Jakmile ho vypravíme na cestu, přijde vám e-mail a SMS od České pošty s informacemi a číslem zásilky. Na její cestě jej můžete sledovat nebo změnit termín doručení. Kdy přesně přijde balíček domů vám už napíše Česká pošta. A pokud vás pošťák doma nezastihne, uloží balík na nejbližší poště.

 

Jak zaplatit?

 

Kartou

karta Visa či Mastercard – stačí zadat údaje karty jako obvykle a je hotovo. Při platbě kartou produkty odesíláme ihned.
 

Bankovním převodem

bankovni-prevod Platit budete přes svůj bankovní účet, kde zadáte novou platbu, jak jste zvyklí. Nezapomeňte uvést svůj variabilní symbol, který najdete v potvrzujícím e-mailu. Balík odesíláme hned, jak se platba připíše na náš účet.
 

Dobírkou

dobirka Zboží zaplatíte při doručení kurýrovi nebo paní na přepážce při převzetí na poště. Kurýrovi i pošťákovi můžete platit hotově nebo kartou, v zásilkovně na většině místech taky zaplatíte kartou (ale vždy si tuto možnost pro jistotu ověřte na www.zasilkovna.cz).

 

Doručení na Slovensko a platba v Eurech

Máte „doma“ na Slovensku? Žádný problém. Až si budete volit způsob dopravy v objednávce, zvolte zemi doručení Slovensko. Balík si můžete nechat poslat přes Zásilkovnu, nebo vám ho doručí společnost Geis Parcel. Platit můžete online kartou, bankovním převodem nebo hotově v zásilkovně. Ať si vyberete jakýkoli způsob, platba probíhá v Eurech. Svůj balík čekejte za 1–3 dny.