Natracare Denní vložky Super Maxi 12 ks

Značka: Natracare
129 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
18.3.2022
  • Neparfemované a pohodlné vložky Natracare Super Maxi jsou určené pro silnou menstruaci
  • Oceníte zejména jejich dobrou savost a nedráždivý bavlněný povrch
  • Vhodné pro tu nejcitlivější pokožku a pro alergiky
  • Absence chemie a plastů nezatěžuje životní prostředí a nedráždí citlivé ženské partie
  • Vložky jsou tak skvělou prevencí různých infekcí a zánětů

Detailní informace

Detailní popis produktu


S přírodními vložkami nebudete konec menstruace toužebně vyhlížet, vůbec vám totiž nebude překážet


 

Natracare denní vložky jsou prodyšné, pohodlné a přírodní. Nebudete se s nimi těšit na to, až ty krámy konečně skončí. Eliminují většinu zdravotních potíží a nepříjeností, které způsobují vložky klasické, jelikož jsou z neprodyšných plastových materiálů a plné chemikálií.

Přírodní vložky Natracare snižují riziko vzniku mykóz, zánětů a svědění.

Jsou kompostovatelné, lehce se jich tedy zbavíte, aniž by trpělo životní prostředí nebo vy. 100% biobavlna z ekologického zemědělství zajistí, že vaše zdraví a křehká rovnováha těchto partií nezakolísá.

Rozdíl při používání vložek nebo tamponů z drogerie a menstruačních pomůcek z biobavlny pocítíte již při prvním použití!

Krabička je z recyklovaného papíru potištěná inkoustem na rostlinné bázi.

 


Složení: bio bavlna, bio celulózová buničina, netoxické lepidlo


 

Natracare - vložky a tampony z biobavlny

Od roku 1989 vyrábí Natracare měkké vložky a tampony z biobavlny pocházející z ekologického zemědělství. Vložky ani tampony nejsou bělené chlórem (chlor uvolňuje nebezečný dioxin) jako běžné produkty z drogerie a nedráždí tak citlivé ženské partie. Vložky i tampony Natracare jsou kompostovatelné a biologicky odbouratelné. Vegan. Bez jakýchkoli škodlivých chemikálií. Natracare vložky a tampony pomáhají chránit životní prostředí, vyrobeny jsou pouze z rostlinných zdrojů - chrání přírodu i zvířata. 
 

Rozdíl při používání vložek nebo tamponů z drogerie a menstruačních pomůcek z biobavlny pocítíte již při prvním použití!

Vaše pokožka s organickou vložkou volně dýchá a tím vložky z biobavlny pomáhají předcházet ženským intimním zánětům. Tampony z certifikované biobavlny nezvyšují riziko toxického šoku (TSS) tak jako klasické tampony. Nenasávají do sebe vlhkost, která je žádoucí. Z konvenčních tamponů se často uvolňují syntetická vlákna, která se zachytávají na poševní sliznici a jsou zdrojem častých zánětů. Konvenční intimní pomůcky způsobují časté mykózy, svědění, infekce a záněty. Při používání přírodních produktů z biobavlny se většina nepříjemných projevů v intimních partiích zlepší nebo vymizí úplně.

natracare_logo_znacka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Natracare vyrábí menstruační vložky a tampony z biobavlny. Pokud jste ještě přírodní ženské hygienické pomůcky nevyzkoušely, o dost přicházíte. Víme totiž, jak moc velký rozdíl to je. Každá menstruace je s konvenčníma vložkama tak trochu utrpení - za chvíli to svědí, rychle to zapáchá a vy toho máte za pár dní tak akorát. Přírodní vložka vám tohle nikdy neudělá. Proč?

Protože je z kvalitního materiálu, který je prodyšný a naprosto nezávadný. Vložky a tampony z biobavlny nejsou bělené chlórem, neobsahují žádné parfemace a umožňují pokožce dýchat.

Vyzkoušejte alespoň jednou přírodní vložky, ať se sama můžete rozhodnout, jestli by vám s nimi nebylo třeba lépe. Netrpělivost a podrážděnost může být někdy opravdu jen o té blbé vložce.