Natracare Slipové vložky Ultra tenké 22 ks - spolehlivé a zdravé slipovky

Značka: Natracare
115 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.2.2022
  • Slipové vložky z biobavlny pro perfektní ochranu kalhotek ve dny mimo menstruaci
  • Tenké
  • Vhodné pro lehké špinění, jako pojistka ke kalíšku nebo při výtocích
  • Neparfemované, bez plastů, nebělené chlórem, biologicky rozložitelné a kompostovatelné
  • 22 ks v balení

Detailní informace

Detailní popis produktu


Přírodní produkt pro křehkou rovnováhu ženských intimních partií


 

Příjemné tenké slipovky, které tak akorát padnou a nezpůsobují žádné potíže. Jsou vhodné pro každodenní používání i u citlivé pokožky.

Jelikož jsou kompostovatelné, lehce se jich zbavíte, aniž by trpělo životní prostředí nebo vy. 100% biobavlna z ekologického zemědělství zajistí, že vaše zdraví a křehká rovnováha těchto partií nezakolísá.

Rozdíl při používání vložek nebo tamponů z drogerie a menstruačních pomůcek z biobavlny pocítíte již při prvním použití!

Velice se při používání těchto produktů snižuje riziko vzniku mykóz, zánětů, svědění a dalších nepříjemných pocitů, které vznikají kvůli chemikáliím a neprodyšným materiálům obsaženým v konvenčních intimních pomůckách.

Krabička je z recyklovaného papíru potištěná inkoustem na rostlinné bázi.

 


Složení: bio bavlna, bio celulózová buničina, netoxické lepidlo


 

Natracare - vložky a tampony z biobavlny

Od roku 1989 vyrábí Natracare měkké vložky a tampony z biobavlny pocházející z ekologického zemědělství. Vložky ani tampony nejsou bělené chlórem (chlor uvolňuje nebezečný dioxin) jako běžné produkty z drogerie a nedráždí tak citlivé ženské partie. Vložky i tampony Natracare jsou kompostovatelné a biologicky odbouratelné. Vegan. Bez jakýchkoli škodlivých chemikálií. Natracare vložky a tampony pomáhají chránit životní prostředí, vyrobeny jsou pouze z rostlinných zdrojů - chrání přírodu i zvířata. 
 

Rozdíl při používání vložek nebo tamponů z drogerie a menstruačních pomůcek z biobavlny pocítíte již při prvním použití!

Vaše pokožka s organickou vložkou volně dýchá a tím vložky z biobavlny pomáhají předcházet ženským intimním zánětům. Tampony z certifikované biobavlny nezvyšují riziko toxického šoku (TSS) tak jako klasické tampony. Nenasávají do sebe vlhkost, která je žádoucí. Z konvenčních tamponů se často uvolňují syntetická vlákna, která se zachytávají na poševní sliznici a jsou zdrojem častých zánětů. Konvenční intimní pomůcky způsobují časté mykózy, svědění, infekce a záněty. Při používání přírodních produktů z biobavlny se většina nepříjemných projevů v intimních partiích zlepší nebo vymizí úplně.

natracare_logo_znacka

Doplňkové parametry

Kategorie: Vložky
Obsah balení: 22 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Natracare vyrábí menstruační vložky a tampony z biobavlny. Pokud jste ještě přírodní ženské hygienické pomůcky nevyzkoušely, o dost přicházíte. Víme totiž, jak moc velký rozdíl to je. Každá menstruace je s konvenčníma vložkama tak trochu utrpení - za chvíli to svědí, rychle to zapáchá a vy toho máte za pár dní tak akorát. Přírodní vložka vám tohle nikdy neudělá. Proč?

Protože je z kvalitního materiálu, který je prodyšný a naprosto nezávadný. Vložky a tampony z biobavlny nejsou bělené chlórem, neobsahují žádné parfemace a umožňují pokožce dýchat.

Vyzkoušejte alespoň jednou přírodní vložky, ať se sama můžete rozhodnout, jestli by vám s nimi nebylo třeba lépe. Netrpělivost a podrážděnost může být někdy opravdu jen o té blbé vložce.