Curanatura Bamboo Zelená volba zubní kartáček 1 ks soft - celobambusový a plně rozložitelný

Značka: Curanatura
89 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
27.12.2021
  • Bambusový kartáček na zuby
  • Štětinky jsou z bambusové celulózy
  • Bambus jako materiál je přirozeně antibakteriální
  • Vhodný pro citlivé zuby i dásně
  • 100% kompostovatelný          

Detailní informace

Detailní popis produktu


Zdravý zubní kartáček, který se rychle rozloží!


 

Celý tento zubní kartáček je vyroben z bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. Bambus jako materiál sám o sobě je přirozeně antibakteriální. Jedná se v současné době o jednu z nejekologičtějších možností.

Štětinky jsou vyrobeny z extra jemných (extra soft) přírodních vláken z bambusové celulózy, které jsou plně rozložitelné. Bambus jako takový se rozkládá během pár měsíců. Štětiny jsou o tloušťce 0,13mm s hustotou 80 štětin na dírku.

Díky jeho měkkosti je vhodný pro zdravé čištění zubů a je obzvlášť doporučovaný pro čištění citlivých zubů a dásní.

Kartáček jako celek je bezezbytku ekologicky kompostovatelný. Patří do průmyslových kompostáren, tedy do směsného odpadu, na zahrádce na hnoji nemusí panovat vhodné termincké a bakteriální podmínky pro jeho rychlý rozklad.

Kartáček neobsahuje příměsi ftalátů ani bisfenolu A. Obal je vyroben z recyklovaného papíru.

 


Složení: bambusová celulóza, bambus


 

Curanatura

Bambusové kartáčky Curanatura jsou jedinečné zdravotními vlastnostmi - čistí, bělí a dezinfikují již samy o sobě, ale také výrobním procesem. Bambusové dřevo je zpracovávané při vysoké teplotě a nepotřebuje žádné lakování ani impregnaci. 

curanatura

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ekologické zubní kartáčky
Obsah balení: 1 ks soft

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Curanatura je konečně zdravý zubní kartáček! Je jeden z mála, který splňuje všechny standardy dané Světovým symposiem dentální hygieny. Rukojeť jsou z bambusu, hlavička je posázena řadami jemných štětin pro šetrné čištění zubů. Vybírejte z varianty "Zdravá volba", která je perfektní alternativou ke konvenčním kartáčkům, nebo z varianty "Zelená volba", která je nejekologičtější ze všech.

Tyto ekologické zubní kartáčky jsou nejlepší volbou pro životní prostředí. Jsou 100% biologicky rozložitelné a balené do recyklovaného papíru. Po jejich vyhození nevytvoříte žádný odpad. Šetrně, ale účinně čistí zuby, jsou jemné k dásním a krčkům a příjemně se s nimi zachází.