Nadirah Cukrová pasta Normal 750 g

Značka: Nadirah
459 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.12.2021
 • Cukrová pasta epiluje bez podráždění
 • Lehce se smývá a nedráždí pokožku
 • Méně bolestivá epilace i na nejcitlivější partie jako jsou třísla nebo podpaží
 • 3–5 týdnů bez chloupků
 • Pro začátečníky na doma i profesionály do salonů
 • Zarudnutí pokožky zmizí do 30 minut

Detailní informace

Detailní popis produktu


Zbavte se žiletek a prožijte léto bez stresu z chloupků


    

Cukrová pasta je nejoblíbenějším pomocníkem v odstraňování chloupků v Indii. Tamní ženy si počínají jako profíci.

Používání cukrové pasty je efektivní a k pokožce šetrné. Na začátku budete potřebovat trochu více času, než chytíte ten správný grif, pak už to jde samo.

 


 

Výhody používání cukrové pasty

 • Strhává se po směru růstu chloupků
 • Snižuje riziko zarůstání
 • Cukr nijak nedráždí pokožku
 • Dá se úplně jednoduše smýt
 • Odstraňuje z kůže i staré a suché buňky
 • Dlouho vydrží, jeden kus se dá používat stále dokola

 


 

Co je cukrová pasta

Cukrová pasta je hmota konzistencí podobná medu nebo vosku. Vyrábí se zahřátím cukru s trochou vody, přičemž se z plotýnky stahuje těsně předtím, než se z něk stane karamel a nenávratně ztuhne.

Ve své přirozené podobě je poloprůhledná a má barva jantaru. Při epilaci pak postupně mení barvu na světle žlutou, krémovou.


 

Kde všude cukrovou pastu používat

Cukrová pasta je vhodná na epilaci jakýchkoliv chloupků po těle i na citlivá místa jako jsou intimní partie či podpaží. Čisté složení a šetrnost spolu s prosotou smývatelností činí její používání i na takových místech jednoduché.


 

Způsoby použití cukrové pasty

Naberete si do prstů velikost vlašského ořechu a párkrát promnete, až pasta lehce zbělá a bude se pěkně táhnout. Nebo ji můžete lehce nahřát v mikrovlnné troubě či vodní lázni.

Pasta se tlakem rozetře jedním pohybem proti směru růstu chloupků a stráhává se po směru. Dané množství můžete na trhání používat tolikrát dokola, dokud funguje a bere chloupky. Je to vlastně jak se žvýkačkou.


 

Jak cukrovou pastu nanášet

Cukrovou pastu můžete na kůži nanášet třemi různými způsoby - prsty, špachtlí nebo ji používat s plátýnkem.

 • Prsty - chce to ten správný grif. Prsty vtlačíte pastu do kůže a pak rychle trhnete. Pasta přilepená na vašich prstech se odlepí od kůže a vezme s sebou chloupky, aniž by se sama jakkoliv potrhala. A postup opakujete.
 • Špachtlí - to samé, akorát na vtlačení pasty do kůže používáte místo prstů špachtli. Je to o něco jednodušší, ocení především začátečnice.
 • S plátýnkem/páskem - jakmile máte pastu na kůži, přiložíte na ni bavlněné plátýnko nebo epilační pásku, pořádně je tlakem uhladíte a trhnete. Nevýhodou tohoto způsobu je, že pastu už pak nemůžete dál použít, musíte si vzít nový kus. Je dobré mít toto jako nouzovou záchranu, když se vám epilace nebude dařit.

 

Jak pracovat s cukrovou pastou

 1. Pokožka by měla být čistá, umytá a suchá. Neměla byste na ní mít žádné zbytky krémů, olejů a dalších hydratačních složek. Pasta se pak lepí.
 2. Na pokožku, kterou budete epilovat, rozetřete pudr (třeba dětský, nebo kukuřičný škrob). Pohltí vlhkost a pasta bude lépe trhat.
 3. Před použitím pastu zahřejte (v prstech, vodní lázni či mikorovlnce).
 4. Pokud se vám pasta lepí až moc, trhá se a nedá se strhnout, je až moc zahřátá. Přiložte na ni nový kus čerstvé pasty a škubněte, nebo přiložte pásku.
 5. Pastu můžete skladovat v lednici a použít ji zase jindy, vydrží dlouho.
 6. Kůži poté běžně opláchněte a je to.

 


 

Návod pro začátečníky - podívejte se, jak trhat


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Nadirah jsou výrobky pro cukrovou depilaci. Exotické jméno, česká výroba. Alice začala tak, jak by mohlo začít spousta žen. Měla problémy s pokožkou, pročítala internetové diskuze a zkoušela všechno možné. Přípravek, který bez podráždění konečně zabral, byla právě cukrová pasta.

Co ji na tom nadchlo? Že na výrobu potřebujete jen tři přírodní složky - vodu, cukr a kyselinu citrónovou. Cukrová depilace je velice starou metodou, která je však více známá na východě. Tamní ženy si počínají jako profesionálky a od útlého věku zbavují šetrnou metodou celé své tělo nežádoucího ochlupení.

Cukrová pasta trhá chloupky, aniž by dráždila kůži, lehce se smývá a působí antibakteriálně. Pokud vám nevyhovují žiletky, vosk ani "trhací strojky", vyzkoušejte cukrovou pastu. Na začátku to chce trochu času, než chytnete ten správný grif. Pak už je to snadné a vy máte na delší dobu vystaráno.