Klíčidla

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

299390
1299390

Značky

Položek k zobrazení: 2

 

Klíčidla na klíčení semen - pomocník, který vám to maximálně usnadní

Klíčení semínek je velice důležité a zdravé. Zejména v měsících, kdy není mnoho čerstvých potravin. Naklíčená semínka jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů a enzymů. Díky našim nakličovadlům si ulehčíte spoustu starostí s proplachováním semínek. Praktická a elegantní nakličovací sklenice bude ozdobou vaší kuchyně. S automatických nakličovadlem Fresh Life 3000 se o proplachování semínek nemusíte starat. Klíčidlo na semínka tuto práci udělá automaticky za vás.

Sklenice na klíčení

Tato krásná sklenice na klíčení je ozdobou každé kuchyně. Je určená na klíčení malého množství semínek nebo jednodruhových potravin. Stojánek udrží sklenici nakloněnou, takže z ní postupně vyteče všechna voda a klíčky vám nezplesniví. Praktický podkladový stojánek vodu zachytává a vy nemusíte nic utírat.

Misky na klíčení

Misky na klíčení jsou určené na klíčení většího množství semínek najednou. Velkou výhodou je samozavlažovací systém, který klíčky pravidelně kropí jemnou mlhou, takže rostou doslova jako z vody a vy se nemusíte o nic starat. Stačí jednou naplnit zásobník vodou a je to.

Kdo by rád nějaké další fígle a tipy ke klíčení, nechť pokračuje ve čtení celého článku o klíčení zde.