Nakladelství Impuls Hladovění pro zdraví - zkušenosti o očistách pomocí zdravého půstu

249 Kč 226 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.7.2019
Položka byla vyprodána…

Kniha "Hladovění pro zdraví" přináší zkušenosti o očistách pomocí zdravého hladovění...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hladovění není vůbec prostředkem ke zhubnutí. Je to nástroj fyzické a duchovní očisty, ale i cesta k léčení chronických a zhoubných nemocí.

Při hladovění (půstu) organismus nedoplňuje energetické výdaje zvenčí, ale je nucen existovat na úkor svých vnitřních zásob. Tělo ušetří energii, kterou by vydalo na trávení, a nastane proces zvýšené fyziologické regenerace, ozdravení a obnovení buněk, stabilizace molekulární a chemické soustavy organismu.

Kniha Hladovění pro zdraví byla vydána v roce 1999, od té doby znovu čtyřikrát, avšak je opět vyprodána. Protože zájem o ozdravné a léčebné hladovění neutuchá, ale roste, připravila MUDr. Partyková šesté, doplněné vydání.

Autorka přináší ucelené vysvětlení metod a forem preventivního lačnění, krátkodobého očistného i delšího léčebného hladovění, ale také hodně fundovaných informací o probíhajících fyziologických procesech. V knize nalezneme praktické postupy i názory světových odborníků a poznatky z pozorování a klinických výzkumů v oblasti léčebného hladovění během posledních padesáti let, zejména v Rusku, Spojených státech, Německu, Japonsku.

V knize jsou informace o procedurách a probíhajících fyziologických procesech při hladovění, závěry odborníků z pozorování a výzkumů, doplněné o poznatky ze současné, hlavně ruské, klinické praxe.

Autorka poskytuuje své poznatky, které získala při vedení během hladovění. Za uplynulých dvacet pět let jsou to stovky zájemců. To však není z hlediska metody podstatné. Komentované kauzy z praxe hladovějících slouží pro ilustraci. Velmi podrobně se autorka oproti předchozím vydáním knihy zaměřila na méně známé, zato vysoce účinné, metody hladovění bez příjmu tekutin: suché, polosuché a kaskádové hladovění, které pokládá za nejúčinnější prostředek proti virovým onemocněním, chlamydiím a borrelióze, a pro odstranění těžké vody z organizmu. V novém vydání rozvedla postupy při očistě organismu před hladověním a během přechodného období návratu na běžnou stravu po ukončení půstu.

Autorka různé formy hladovění vyzkoušela opakovaně sama na sobě. Její poznatky, zveřejněné v knize, svědčí o pozitivním vlivu hladovění v boji s rakovinou. Upozorňuje také na úskalí, kontraindikace a na nutnost velmi individuálního přístupu k léčbě hladověním. Mějme na paměti, že delší léčebné hladovění patří do rukou odborníků. Bezpochyby je však hladovění metodou, kterou v té či oné míře může využít každý, kdo se zajímá o své zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro zdraví
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: