Nakladatelství IMPULS Urinoterapie a nemoci

249 Kč 226 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
3.4.2019
Položka byla vyprodána…

Kniha "Urinoterapie" a nemoci byla inspirována ohlasem pacientů, čtenářů autorčiných článků a knih, posluchačů jejich přednášek a zájmem široké veřejnosti...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha Urinoterapie a nemoci  byla inspirována ohlasem pacientů, čtenářů autorčiných článků a knih, posluchačů jejich přednášek a zájmem široké veřejnosti.

 Autorka vychází ze svých rozsáhlých zkušeností praxe anesteziologa a všeobecné lékařky. Přibližuje čtenáři praktické kroky při očistě, prevenci a ozdravení organismu a urinoterapeutické prostředky boje s nemocemi.

Přináší také značné množství poznatků z výzkumů vlastností, složek a účinků uriny z publikovaných prací předních evropských a amerických lékařů, farmaceutů, biologů v nejrůznějších výzkumných ústavech, univerzitách a klinikách. V celém světě jsou totiž urinoterapie a homeopatie běžnou záležitostí a žádným tabu.

Do potřebných podrobností jsou popsány přírodní léčebné postupy pro zbavení organismu letitých nánosů v cévách, lymfatických cestách, střevech, ledvinových a žlučových kamenů, postupy při běžných infekcích, alergiích, žaludečně-střevníchpotížích, ale i doporučení při zákeřných nemocech dětí a dospělých.

Aniž by se urinoterapii dělala reklama, zájem o ní stále roste. Ti, kteří urinoterapii vyzkoušeli, a mají pozitivní zkušenosti, ji doporučují svým přátelům. Přidávají se také rodinní příslušnici.

Kniha Urinoterapie a nemoci  se stala rádcem a srozumitelnou pomůckou nemocným i zdravým, kteří mají zájem zbavit se nejrůznějších nemocí a předcházet jim vlastním přičiněním a bez medikamentů. Protože kniha opět nebyla v knihkupectvích k dostání, zatímco zájem o urinoterapii stále roste, vyšlo v srpnu 2011 třetí vydání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy pro zdraví
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: