FemmyCycle Menstruační kalíšek velikost S barva čirá

Novinka
Značka: Femmy Cycle
980 Kč 810 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.10.2019

Menstruační kalíšek FemmyCycle nejlépe sedí ženám s nízkým čípkem, proto má ten zvláštní tvar, který poznáte na první pohled. Ale nejen pro ně. Kalíšek se řadí k těm nejměkčím, perfektně sedí a jako jediný má víčko, které zabraňuje vylití a protečení. 

Je ze silikonu, z Kalifornie (USA). Životnost je 1 rok, barva čirá a dodává se s jemným sáčkem na uchování.

Velikost S – pro ženy, které ještě nerodily, mladé dívky a sportovně založené ženy.     

Detailní informace

Detailní popis produktu


Menstruační kalíšek FemmyCycle – pro ženy s nízkým čípkem, ale nejen pro ně

Specifický tvar, který sedí každé, a víčko, díky kterému neprotéká. Menstruační kalíšek FemmyCycle byl nejdříve určen ženám s nízkým čípkem. Časem si jej však oblíbily i ty, kterým z různých důvodů menstruační kalíšky protékaly. Na tento se mohly spolehnout – perfektně seděl, vůbec ho necítily a hlavně – neprotekla ani kapička.


JAKÝ JE MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK FEMMY CYCLE  |  ROZMĚRY  |  VÝHODY MENSTRUAČNÍHO KALÍŠKU  |  JAK ZAVÉST KALÍŠEK  |  RECENZE A TIPY  |  ZNAČKA FEMMYCYCLE


Menstruační kalíšek FemmyCycle – perfektně sedí, je jeden z nejměkčích a neprotéká

Menstruační kalíšek FemmyCycle je rozhodně jeden z nejzajímavějších kalíšků. Vyrábí se ze silikonu v americké Kalifornii. A teď ty speciálnosti – má tvar zvonečku, nemá žádné vroubky, je úplně hladký a vytahuje se pomocí poutka. Na první pohled může vypadat obrovský, ale počítá se s tím, že se v pochvě zmáčkne. Narozdíl od ostatních kalíšků se nemusí rozvinout po celém obvodu – stačí, když správně drží horní okraj. Očko je taky o něco větší, ale rozhodně ho nestříhejte. Stejně jako kalíšek je měkoučké a uvidíte, že ho vůbec nebudete cítit. Má certifikaci FDA a vydrží vám 1 rok

PRO NÍZKÝ ČÍPEK      JEDEN Z NEJMĚKČÍCH      ZE SILIKONU      S CERTIFIKACÍ FDA      1 ROK

Kalíšek jen na rok?

Ano, výrobce to doporučuje. Pokud se o něj správně nestaráte, můžou se na něm začít množit kvasinky. Ale pokud ho budete vyvařovat a správně o něj pečovat, může vám vydržet i déle


Jaké jsou rozměry menstruačního kalíšku FemmyCycle S?

 Šířka kalíšku:     45 mm
 Délka kalíšku:  38 mm
 Celkový obsah:  20 ml

5 důvodů, proč jsou menstruační kalíšky tak oblíbené

1) Menstruační kalíšek je pohodlný – ani nejcitlivější ženy ho vůbec necítí. Můžete běhat, hrát tenis, nebo dokonce plavat – kalíšek drží na svém místě a nevíte o něm.

2) Vydrží až 12 hodin – ano, záleží na síle vaší menstruace, ale většině žen stačí kalíšek vylívat 2× denně – ráno a večer ve sprše.

3) Nezapáchá – protože menstruační krev nezapáchá. Ten zápach, který znáte, se tvoří kombinací srážení krve a chemie ve vložkách nebo tamponech. Kalíšek nic takového neobsahuje a krev se v něm nesráží. Proto ani nezapáchá.

4) Neexistuje riziko alergické reakce ani infekce – kalíšek je z kvalitního lékařského silikonu, který se běžně implantuje do těla, třeba při operacích. Při používání kalíšku ani nehrozí syndrom toxického šoky, který se může objevit při používání tamponů.

5) Menstruační kalíšek je ekologický – víte, kolik odpadu vytvoříte během 1 menstruace? Zkuste si to představit – a 1 kalíšek vám může vydržet až 10 let.


Jak zavést menstruační kalíšek FemmyCycle?

Jednoduchý návod? Tady je:

1) Vyvařte si kalíšek v hrnci, nebo jej sterilizujte pomocí sterilizačního vajíčka či kelímku.

2) Najděte si ideální polohu, doporučujeme v podřepu.

3) Umyjte si ruce, přeložte ho a vložte do pochvy. Kalíšek se rozevře a přilne k poševní stěně. Pokud dovnitř neklouže, zkuste ho navlhčit vodou nebo potřít lubrikačním gelem na vodní bázi. 

A vyndávání? Jemně stiskněte spodní část kalíšku a pomocí stopky vytáhněte.

Když si to řekneme jednoduše – zandáte, max. po 10 hodinách vylijete, umyjete a zandáte zpátky.

 

Pokud vám jednoduchý návod nestačí, přečtěte si podrobný návod v článku Jak zavést menstruační kalíšek.


Přečtěte si nejlepší články o menstruačních kalíšcích:


Žádný stres a pohodlnost nade vše – to je menstruační kalíšek FemmyCycle

Právě v Americe vymysleli speciální design, který zamezí jakémukoli vylití či protečení. Navrhli kalíšek ve tvaru zvonečku a s víčkem. Větší, ale velmi měkký a přizpůsobivý. Tak aby pěkně sedl. A ohlasy na něj jsou výtečné. FemmyCycle, děkujeme. 


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: