Fun Cup velikost A (2x) Menstruační kalíšek barva modrá a růžová

Novinka
Značka: Fun Factory
895 Kč 740 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.10.2019

Menstruační kalíšek Fun Cup je z lékařského silikonu, z Německa. Jedinečné zakřivení kopíruje ženské křivky, na spodní části jsou drážky a kalíšek je bez stopky.

V balení jsou 2 kalíšky – modrý a růžový a stylová kapsička na uschování. Životnost kalíšku je 5–10 let.

Velikost A: pro ženy mladší než 30 let a ty, které ještě nerodily.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Žádná nepohodlná vložka, žádný tampon, na který musíte myslet – zkuste menstruační kalíšek Fun Cup

Stalo se vám někdy, že jste úplně zapomněla, že menstruujete? Pokud ano, vsadíme se, že to nebylo během nejsilnějších dnů. S menstruačním kalíškem Fun Cup se vám to ale klidně může stát. Kalíšek pojme stejně menstruační krve jako silná vložka či tampon, můžete se na něj spolehnout a když sedí, vůbec ho necítíte. 


JAKÝ JE MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK FUN CUP  |  ROZMĚRY  |  VÝHODY MENSTRUAČNÍHO KALÍŠKU  |  JAK VYBRAT VELIKOST  |  JAK ZAVÉST KALÍŠEK  |  RECENZE A TIPY  |  ZNAČKA FUN CUP

menstruační-kalíšek-fun-factory


Menstruační kalíšek Fun Cup – sex, sport a zábava i během menstruace

Menstruační kalíšek Fun Factory je z lékařského silikonu a vyrábí se v Německu. Je jedinečný svým specifickým tvarem, který kopíruje ženské křivky a padne jako ulitý, a různou šířkou silikonu.

DVA KALÍŠKY – JEDNO BALENÍ      „FUN“ TVAR BEZ STOPKY      ZE SILIKONU      Z NĚMECKA      5–10 LET

Horní okraj je silnější a pevnější, aby se dobře uchytil, zatímco prostředek je tenčí, aby byl lépe zakřivený. Nemá žádnou stopku, ale na spodní části má několik drážek a jde i bez stopky snadno vyndávat. Protože splyne s vaším tělem, je ideální pro každou sportovní aktivitu – ať už je to běh, jóga, nebo plavání

Menstruační kalíšek je hygienická pomůcka, která se zavádí do pochvy a sbírá menstruační krev. Vyměňovat (nebo spíš vylívat) se musí každých 3–12 hodin – podle síly vaší menstruace. A vydrží vám 5–10 let, záleží na tom, jak se o něj staráte.

Jaké rozměry má menstruační kalíšek Fun Cup A?

Velikost A sedí ženám před třicítkou nebo těm, které ještě nerodily.

 

 Délka kalíšku:     53 mm
 Šířka kalíšku:  40 mm
 Celkový obsah:   20 ml
 

5 důvodů, proč jsou menstruační kalíšky tak oblíbené

1) Menstruační kalíšek je pohodlný – ani nejcitlivější ženy ho vůbec necítí. Můžete běhat, hrát tenis, nebo dokonce plavat – kalíšek drží na svém místě a nevíte o něm.

2) Vydrží až 12 hodin – ano, záleží na síle vaší menstruace, ale většině žen stačí kalíšek vylívat 2× denně – ráno a večer ve sprše.

3) Nezapáchá – protože menstruační krev nezapáchá. Ten zápach, který znáte, se tvoří kombinací srážení krve a chemie ve vložkách nebo tamponech. Kalíšek nic takového neobsahuje a krev se v něm nesráží. Proto ani nezapáchá.

4) Neexistuje riziko alergické reakce ani infekce – kalíšek je z kvalitního lékařského silikonu, který se běžně implantuje do těla, třeba při operacích. Při používání kalíšku ani nehrozí syndrom toxického šoky, který se může objevit při používání tamponů.

5) Menstruační kalíšek je ekologický – víte, kolik odpadu vytvoříte během 1 menstruace? Zkuste si to představit – a 1 kalíšek vám může vydržet až 10 let.


Jak vybrat správnou velikost menstruačního kalíšku?

O tom, co vše má na správnou velikost menstruačního kalíšku vliv, si můžete přečíst v podrobném článku. Podívejte se na základní rozlišení:

  • Menší velikost kalíšku
    Je vhodná pro mladé dívky, bez sexuálních zkušeností nebo ženy, které ještě nerodily nebo rodily císařským řezem, aktivně sportující ženy a pro ženy se slabší nebo normálně silnou menstruací.

  • Větší velikost kalíšku
    Je vhodná pro starší ženy, ženy po porodu přirozenou cestou a ženy se silnější menstruací.
 
Nezapomeňte kalíšek před prvním a každým dalším použitím vyvařit.

Jak zavést menstruační kalíšek FemmyCycle?

Jednoduchý návod? Tady je:

1) Vyvařte si kalíšek v hrnci, nebo jej sterilizujte pomocí sterilizačního vajíčka či kelímku.

2) Najděte si ideální polohu, doporučujeme v podřepu.

3) Umyjte si ruce, přeložte ho a vložte do pochvy. Kalíšek se rozevře a přilne k poševní stěně. Pokud dovnitř neklouže, zkuste ho navlhčit vodou nebo potřít lubrikačním gelem na vodní bázi. 

A vyndávání? Jemně stiskněte spodní část kalíšku a pomocí stopky vytáhněte.

Když si to řekneme jednoduše – zandáte, max. po 10 hodinách vylijete, umyjete a zandáte zpátky.

 

Pokud vám jednoduchý návod nestačí, přečtěte si podrobný návod v článku Jak zavést menstruační kalíšek.


Přečtěte si nejlepší články o menstruačních kalíšcích:


Proč jsou kalíšky Fun Cup tak „FUN“?

Kalíšky Fun Cup jsou na trhu od roku 2017 a od začátku nás baví svým nevšedním moderním tvarem. Německá značka Fun Factory vsadila na kvalitní materiál z lékařského hypoalergenního silikonu a zcela nový pohled na stavbu kalíšku. Kalíšek má anatomický tvar s různou tloušťkou stěn v závislosti na tvaru vnitřních křivek ženského těla.

Podívejte se na video – Fun Cup od Fun Factory

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: