Merula Vaginální sprcha

200 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.2.2022

Vaginální sprcha je šikovný pomocník pro snadnou a rychlou vnitřní očistu po zavedení menstruačního kalíšku.

Během výměny kalíšku může na poševních stěnách zůstat krev, díky vaginální sprše se očistíte a na kalhotky se nedostanou ani „zbytky“. 

Vaginální sprcha je bílá, průhledná. Je vyrobena z LDPE & HDPE a je BPA free.       

Detailní informace

Detailní popis produktu


Stop špinění po zavedení kalíšku

Po zavedení menstruačního kalíšku může zůstat na stěnách pochvy krev, která může zašpinit kalhotky. Většinou jsme si proto v nejsilnějších dnech raději braly intimku – ale s vaginální sprchou se nemusíte obávat. Po zavedení kalíšku se díky ní snadno a rychle očistíte a žádné špinění nenastane. 


JAK POUŽÍVAT VAGINÁLNÍ SPRCHU  |  ROZMĚRY  |  PROČ ZKUSIT MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK  |  RECENZE A TIPY  |  ZNAČKA MERULA

merula-vaginalni-sprcha-2-


Jak používat vaginální sprchu Merula?

Nejdříve ampulku naplňte vodou, zaveďte ji do vagíny a zmáčkněte. Voda smyje zbylou krev na menstruačním kalíšku a stěně pouchvy. Sprchu umyjte v teplé vodě.

Vaginální sprchu skladujte otevřené a nevyvařujte ji ve vodě.

Používání je opravdu velmi snadné. Nebojte se, nic nemůžete udělat špatně. :-)

merula-jak-používat-vaginální-sprchu


Rozměry vaginální sprchy Merula

 Celková délka  128 mm
 Průměr vaginální sprchy:  44 mm
 Váha:   11 g
 Celkový objem:  30 ml
 

5 důvodů, proč jsou menstruační kalíšky tak oblíbené

1) Menstruační kalíšek je pohodlný – ani nejcitlivější ženy ho vůbec necítí. Můžete běhat, hrát tenis, nebo dokonce plavat – kalíšek drží na svém místě a nevíte o něm.

2) Vydrží až 12 hodin – ano, záleží na síle vaší menstruace, ale většině žen stačí kalíšek vylívat 2× denně – ráno a večer ve sprše.

3) Nezapáchá – zápach se tvoří kombinací srážení krve a chemie, kterou obsahují některé vložky a tampony. Kalíšek nic takového neobsahuje a krev se v něm nesráží, proto ani nezapáchá.

4) Neexistuje riziko alergické reakce ani infekce – kalíšek je z kvalitního lékařského silikonu, který se běžně implantuje do těla, třeba při operacích. Při používání kalíšku ani nehrozí syndrom toxického šoku.

5) Menstruační kalíšek je ekologický – víte, kolik odpadu vytvoříte během 1 menstruace? Zkuste si to představit – a 1 kalíšek vám může vydržet až 10 let.


Přečtěte si nejlepší články o menstruačních kalíšcích:


Merula – univerzální pomocník i v těch nejsilnějších dnech

Ekologický, ekonomický a pohodlný. Značka Merula vznikla proto, abyste se už nestresovaly z menstruace a nemusely mít strach, že vám něco proteče. Merula vyrábí jen 1 velikost kalíšku. Chtějí totiž, abyste si raději lámaly hlavu s tím, jakou barvu vybrat, a ne s velikostí. Ta sedne všem. Tak co, vezmete si černou, žlutou nebo červenou?

Jedna perlička na závěr – víte, co „Merula“ znamená? Je to latinsky „kos“. Ano, ten ptáček. A bohužel se nám zatím nepodařilo zjistit, proč se jmenuje zrovna takhle. Takže kdybyste to náhodou věděly, napište nám to prosím. :-) 

 menstruační-kalíšky-merula


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: