Vitamix A2300 červený + doprava ZDARMA + spiralizér "Spiromat" ZDARMA

Více variant
15 490 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.2.2022

Vitamix TNC 5200 je legendární multifunkční mixér, který dokáže výborně mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocené dezerty, koktejly, pomazánky, zmrzliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

U nás nakoupíte online na splátky


spiralizer_detail_produktu   K mixéru Vitamix TNC 5200 Super u nás automaticky dostanete "Spiralizér" a dopravu ZDARMA jako dárek.

Vitamix TNC 5200 Super je multifunkční mixér, který dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocné dezerty, koktejly, pomazánky, zmrzliny, smoothie...


Přednosti mixéru Vitamix TNC 5200 Super

  • profesionální kvalita
  • mikrosekáním zajišťuje použitelnost živin
  • nápoje obsahují vlákninu

Mixér TNC 5200 Super je doporučován řadou šéfkuchařů, a to především díky své variabilitě a výkonu. Nádoba o objemu 2 l je konstruována tak, že dokáže zpracovávat jak studené, vlažné, tak i horké pokrmy, jako jsou polévky, omáčky apod.

Součástí mixéru je ergonomická rukojeť a víčko, které usnadňují manipulaci s mixérem. Víčko mixéru je opatřen otvorem, který umožňuje přidávání surovin v průběhu mixování. Pomocí pěchovadla urychlíte mixování hustých nebo zmražených surovin, které při mixování vytváří vzduchové kapsy. Můžete tak snadno připravit ořechové másla, těsta atd.


Kvalitní mixovací nože

Všechny modely mixérů Vitamix jsou vybaveny vysoce odolnou nádobou s mixovacími noži na přípravu tekutin, mražených směsí, krémů, sekání surovin apod. Nože na přípravu tekutých surovin jsou označeny W, mají všechny čtyři hrany špičaté.

Speciálně tvarovaná mixovací nádoba

Nádoba s noži pro mixování tekutých surovin je určena na přípravu tekutin, šťáv, mražených směsí, krémů, omáček, polévek, pyré a sekání vlhkých surovin apod. Nádoba na mletí suchých surovin není součástí základní výbavy mixéru, jedná se o doplňkové příslušenství, které si můžete přikoupit.

Nádoba na suché potraviny

Nádoba s noži určenými pro mletí a sekání suchých surovin jako je káva, zrní apod. Lze je využít také na hnětení těsta. Nože na suché suroviny NEJSOU určeny pro efektivní mixování tekutin.

Upozornění: Nesekejte suché suroviny nikdy více než 2 minuty jinak poškodíte mixér. Pravidelné sekání suchých surovin opotřebává a tupí nože. Rovněž dochází k postupným změnám vzhledu nádoby, která zneprůhlední.


vitamix_zaruka_tnc5200


Součástí balení mixéru Vitamix TNC 5200

  • motorová základna
  • nádoba na tekuté suroviny 2 l
  • pěchovadlo k 2 l nádobě
  • nádoba na suché suroviny 0,9 l
  • český návod + kniha receptů
  • kniha "Úvod do dokonalého mixování"

Nezapomeňte se mrknout na záložku "VIDEO"


Doplňkové parametry

Kategorie: Mixéry
Doprava: ZDARMA
Rozměry (základna x výška): 185 x 210 x 510 mm
Výkon: 1000 W
Otáčky: 1.000 - 24.000 (turbo 37.000)
Hlučnost: 85 dB při plném výkonu
Obsah nádoby: 2 l
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: