Vitamix A2500 šedý + doprava ZDARMA

Více variant
18 490 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
13.10.2021

Vitamix je legendární multifunkční mixér, který dokáže výborně mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocené dezerty, koktejly, pomazánky, zmrzliny.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Vitamix TNC 5200 je multifunkční mixér, který dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocné dezerty, koktejly, pomazánky, zmrzliny, smoothie...


Přednosti mixéru Vitamix TNC 5200

  • profesionální kvalita
  • mikrosekáním zajišťuje použitelnost živin
  • nápoje obsahují vlákninu

 

Mixér TNC 5200 je doporučován řadou šéfkuchařů, a to především díky své variabilitě a výkonu. Nádoba o objemu 2 l je konstruována tak, že dokáže zpracovávat jak studené, vlažné, tak i horké pokrmy, jako jsou polévky, omáčky apod.

Součástí mixéru je ergonomická rukojeť a víčko, které usnadňují manipulaci s mixérem. Víčko mixéru je opatřen otvorem, který umožňuje přidávání surovin v průběhu mixování. Pomocí pěchovadla urychlíte mixování hustých nebo zmražených surovin, které při mixování vytváří vzduchové kapsy. Můžete tak snadno připravit ořechové másla, těsta atd.

 


Kvalitní mixovací nože

Všechny modely mixérů Vitamix jsou vybaveny vysoce odolnou nádobou s mixovacími noži na přípravu tekutin, mražených směsí, krémů, sekání surovin apod. Nože na přípravu tekutých surovin jsou označeny W, mají všechny čtyři hrany špičaté.

Na mletí suchých surovin je možné přikoupit doplňkovou nádobu s noži určenými pro mletí a sekání suchých surovin jako je káva, zrní apod. Takový nůž má na sobě písmeno D, dva ostré a dva ploché břity.

 


Speciálně tvarovaná mixovací nádoba

V základní výbavě je nádoba s noži pro mixování tekutých surovin. Je určena na přípravu tekutin, šťáv, mražených směsí, krémů, omáček, polévek, pyré a sekání vlhkých surovin apod. Nádoba na mletí suchých surovin není součástí základní výbavy mixéru, jedná se o doplňkové příslušenství, které si můžete přikoupit.

 


 

Součástí balení mixéru Vitamix TNC 5200

  • motorová základna
  • nádoba na tekuté suroviny 2 l
  • pěchovadlo k 2 l nádobě
  • český návod + kniha receptů
  • kniha "Úvod do dokonalého mixování"

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Mixéry
Doprava: ZDARMA
Rozměry (základna x výška): 185 x 210 x 510 mm
Výkon: 1000 W
Otáčky: 1.000 - 24.000 (turbo 37.000)
Hlučnost: 85 dB při plném výkonu
Obsah nádoby: 2 l
Hmotnost: 5 kg

Pěchovadlo Vitamix v akci

Test mixéru Vitamix TNC 5200

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: