Na celulitidu

Nejprodávanější

Balm Balm Ručníky na obličej 3 ks
Balm Balm Ručníky na obličej 3 ks
Momentálně nedostupné
0671
 
295 Kč
2 položek celkem

Cena

295530
1295530

Značky

Položek k zobrazení: 2

 

Přípravky na celulitidu popoženou lymfu a zlepší prokrvení pokožky

Celulitida je vlastně jen vměstnaná lymfa v určitých místech spolu s tukovými ložišky. Pokud člověk nemá čas na nějaké intenzivní cvičení a další náročnou péči, vhodné přípravky mohou lymfu trochu popostrčit.

Jaké jsou oblíbené přírodní složky proti celulitidě? Ideální je třeba grep, kafr, rozmarýn, jalovec či březový extrakt.

Jak se zbavit celulitidy

  • Pohyb. Je nejpříjemné to slyšet, zvlášť, když nemáte čas, nicméně tam, kde se tělo netrénuje, tak prostě chřadne. Pravidelný pohyb - jakýkoliv, který vás baví - pomůže tělu zůstat pevné, pružné, prokrvené a lépe se také odplavují nečistoty.
  • Masáž. Masáž postižených míst je skvělá pro lokální prokrvení kůže, zlepšuje průtok lymfy a tonus pokožky. Ideální jsou masážní kartáče, různé nástavce nebo normální jemný rejžák, kterými si jednou denně místa promasírujete.
  • Bylinky a silice. Vhodné bylinky a éterické oleje mohou přispět ke zdárnému průběhu vaší snahy.
  • Studená voda. Studená, nebo ideálně ledová voda, dokáže vyšokovat pokožku natolik, že začne něco na svou záchranu honem dělat :) Horká voda kůži uvolňuje, což máme rádi, nicméně studená ji dostává do latě a velmi zpevňuje. Než vystoupíte ze sprchy, chviličku si nechte na stehna téct studenou vodu. Střídáním horké a studené vody lze dosáhnout zlepšení.
  • Jídelníček. Není to vždy o hubnutí nebo nějaké dietě. Je to o celkovém příjmu potravin, které vám dělají dobře a tělo nezanáší zbytečnostmi.