Puris AG Neera sirup (0,5 l): startovací detoxikační balíček + psyllium a detoxikační sůl

Značka: Puris AG
799 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.12.2021

Neera sirup je směs mízy 4 druhů jihoasijských palem a nejkvalitnějšího javorového sirupu. 0,5 l sirupu stačí na 3denní detoxikační kúru nebo variantu „jednou týdně“. Očistěte svůj organismus – budete se cítit lépe a zároveň o pár kilo lehčí.

Obsah balení: Neera sirup (0,5 l), kayenský pepř (10 g), detoxikační sůl (100 g), psyllium (150 g).

Změna obsahu: Do balíčku místo Psyllium 100 g Salvia Paradise nyní dáváme Psyllium 150 g Zdravý den

Detailní informace

Detailní popis produktu


Neera detox – váš start zdravějšího stravování

Každý den večer si dáváte sprchu – čistíte svou pokožku a staráte se o své tělo. Jak o něj ale pečujete zevnitř? Neera detox si můžete představit jako vnitřní koupel organismu. Očistíte své tělo zevnitř, budete se cítit lépe a taky o pár kilo lehčí.


CO JE TO NEERA DETOX  |  SLOŽENÍ NÁPOJE  |  JAK PROBÍHÁ DETOXIKACE  |  JAK VYBRAT SPRÁVNOU DÉLKU  |  PROČ DETOXIKOVAT  |  RECENZE  |  NÁVOD NA PŘÍPRAVU NÁPOJE  |  NEERA LETÁK


 balicek-05-start

 

Detoxikační balíček obsahuje Neera sirup 500 ml, psyllium, kayenský pepř a detoxikační sůl.

Co je to neera sirup?   

Neera detox je jednodenní nebo několikadenní detoxikační kúra. Po celou dobu nejíte žádné jídlo, jen pijete neera nápoj. Pití nápoje prokládáte pitím čisté vody či jemného bylinkového čaje nebo čaje sobača. Jste v šoku? Můžete zůstat úplně klidní. Díky složení nápoje vám v bříšku kručet nebude. Maximálně vás budou honit chutě.

Co je to neera sirup?

Neera sirup je směs nejčistší mízy 4 druhů jihoasijských palem a nejkvalitnějšího javorového sirupu.

K čemu je detoxikační sůl a psyllium?

Detoxikační sůl doplní minerály, které vám v těle během detoxikace můžou chybět. Je lehčí než mořská sůl a nejčastěji se používá právě v době půstu při očistě organismu. Jak ji použít? V cca 200 ml vody rozpusťte špetku soli a vypijte. 

Psyllium je přírodní rozpustná vláknina, která reguluje stolici a čistí trávicí ústrojí. Při detoxikaci tak pomáhá k očistě střev. Jak jej použít? Nápoj pijte 1× denně (nejlépe ráno) 30 minut před neera nápojem. Rozpusťte 1–2 čajové lžičky v menším množství vody a okamžitě vypijte a zapijte sklenicí čisté vody.


Z čeho se neera nápoj skládá? 

Neera nápoj se skládá z neera sirupu, citronové šťávy a kayenského pepře. Zní to zvláštně? První hlt moc dobrý není, ale na jeho chuť si po chvíli zvyknete.

Palmový sirup zajišťuje energii ve formě snadno stravitelných cukrů a javorový sirup přísun potřebných minerálů. Citronová šťáva obsahuje antioxidanty a vitamín C, ve vašem těle pomáhá rozkládat tuky a hleny. A kayenský pepř obsahuje kapsaicin, který zrychluje metabolismus a spaluje kalorie – a právě díky kayenskému pepři se budete cítit plní – skoro jako po obědě.


Jak se budu cítit první dny, jak celá detoxikace probíhá a co jíst, až ji ukončím?

Pokud budete tělo detoxikovat poprvé, bude to pro něj trošku šok. Zkuste mu to zlehčit. Minimálně týden před začátkem se nepřejídejte, snažte se omezit sladkosti a pochutiny a jíst zdravě. První dny pak pro vás budou jednodušší.

Myslete na to, že je to pro organismus velká změna. Místo jídla dostává pouze tekutiny. Proto se první dny můžete cítit unavenější, slabší, výjimečně až malátní a můžete pociťovat bolesti hlavy. Naordinujte si více odpočinku. Během 3.–4. dne tyto příznaky odezní a budete se cítit stále líp a líp. Bude vám stačit méně spánku a budete oplívat energií.

Až kúru ukončíte, ne že si hned dáte knedlo vepřo zelo a zajíte to indiánkem. :-) K jídlu se vracejte postupně a poslouchejte svůj organismus. Začněte ovocnými a zeleninovými šťávami, pak můžete přidat vývar nebo rozmixovanou polévku a když se budete cítit dobře, 2. či 3. den přidejte vařenou zeleninu, banány a pomalu znovu přecházejte na pevnou stravu.


Hodí se pro mě startovací balíček s 0,5l neera sirupem?

Startovací balíček se hodí pro všechny začátečníky. Najdete v něm vše, co k detoxikačnímu „poprvé“ potřebujete, a stačí na variantu „jednou týdně“ či 3denní kúru. Ta je podle Ajurvédy ideální pro konstituční typ Váta.

Podle čeho variantu zvolit?

Nejdůležitější je, na co se cítíte. Pokud máte obavy, vyberte si jeden den v týdnu a celý měsíc v tento den pijte nápoj neera. Nebo zkuste krátkou 3denní variantu – tu hravě stihnete i za víkend. Nejoblíbenější je však 7denní varianta – stihne totiž odeznít počáteční slabost, začnete si detox užívat a pročištění bude hlubší. Až budete zběhlí, uvidíte, jestli se budete cítit i na 10 či vícedenní detox.  

Prohlédněte si všechny varianty:

Jednou týdně: Testovací verze – výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek.

3 dny: Startovací verze – pročištění proběhne hlavně v trávicím traktu, ale hlubší „usazeniny“ se neodplaví.

7 dnů: Nejblíbenější verze – pročištění je o něco hlubší a vy si po prvních 3 dnech začnete detoxikaci vyloženě užívat.

10 dnů: Verze pro zběhlíky – tělo ponechává v očistném režimu delší dobu a přináší optimální, hloubkový účinek.

15 dnů: Prodloužená verze – vhodná pro každého, kdo chce ještě hlubší pročištění a maximální výsledek. 


Různé varianty neera detoxu
Sedmidenní   Desetidenní   Patnáctidenní

 

neera_ruzne_varianty


Proč detoxikovat tělo?

Dnes většina z nás konzumuje více potravin, než potřebuje – i ty, které jsou pro nás zbytečné a škodlivé. Tam patří potraviny, které obsahují nasycené tuky, nadmíru bílkovin, konzervační látky či chemické přísady. Díky pravidelnému jednodennímu či několikadennímu detoxu se naše tělo začne od těchto škodlivin očišťovat. Odstraní se nahromaděné toxiny a obnoví se chemická rovnováha v těle – a jako bonus také shodíte několik kil, které se už zpátky neobjeví.


4 tipy, jak neera detox hravě zvládnout

1) Poslouchejte své tělo. Pokud se cítíte během prvních dnů unavenější, klidně se natáhněte na sedačku, uvařte si čaj a vemte svůj časopis či rozečtenou knížku. Pokud se cítíte plní energie – využijte toho. Konečně dodělejte úkoly, které jste pár týdnů odkládali – třeba protřiďte ty skříně v ložnici.

2) Ve dvou se to lépe táhne. Domluvte se s partnerem nebo kamarádkou, že do toho půjdete spolu. Když už budete sahat po té zbylé kostičce čokolády, máte se na koho obrátit, máte někoho, kdo vás podpoří.

3) Ukliďte svou spížku. Vyhoďte všechna lákadla, která tam máte. Nenechejte tam ani kousíček čehokoli, co vás bude lákat a odvádět od vašeho detoxu. Když tam nic nebude, nebudete mít jak svůj detox porušit.

4) Začněte v pátek. Proč v pátek? První den vás chutě honit nebudou a tělo bude mít ještě dost energie z předchozích dnů. Přes sobotu a neděli si na pití neery zvyknete a v pondělí už můžete v klidu do práce.


Hledáte reálnou zkušenost?

Znáte youtuberku Shopaholic Nicol? S několika kamarádkami vyzkoušela 7denní neera detox a natočila o něm video – podívejte se.


 Stáhněte si podrobné informace o neera detoxu   

 

neera_letak_1_strana

 Po skončení Neera Detox kúry doporučujeme Nopal. Doplní vitamíny, minerály a zajistí delší účinek kúry.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Neera Detox Sirup
? Doprava: od 39 Kč
? Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Balíček obsahuje::
Neera sirup 500 ml: 1 ks
Kayenský pepř 10 g: 1 ks
Psyllium 100 g: 1 ks
Detoxikační sůl 100 g: 1 ks
Český návod: 1 ks

Představení detoxikačního programu Neera Detox

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Puris AG je švýcarská společnost založená už v roce 1985. Jejím jediným smyslem až dodnes je výroba Neera sirupu. Neera sirup je směs nejčistší mízy 4 druhů jihoasijských palem a nejkvalitnějšího javorového sirupu. Neera detox si můžete představit jako vnitřní koupel organismu. Detoxikujete své tělo zevnitř a budete se cítit lépe. Po dobu, co se vaše tělo bez jídla přirozeně čistí, Neera sirup vás vyživuje.

Roky výzkumu a pokusů stojí za produkty a výsledky, které vám dnes Puris může nabídnout - přirozenou očistu těla, která nezatěžuje a nebere energii. Vyzkoušejte některou z několika variant detoxu - na jeden den, tři nebo celý týden, záleží na vás, na kolik se cítíte.

Neera sirup vás s vaší malou pomocí lehce zbaví přebytečných kil i další zátěže.