Kdo stojí za e-shopem Goorganic?

Goorganic je český e-shop, na kterém najdete vše, co potřebujete ke zdravému a vyváženému životu, kterým nebudete zatěžovat životní prostředí.

Vybíráme pouze produkty v bio kvalitě, které pocházejí z ekologického zemědělství. Nemusíte složitě pátrat ve složení, jestli jsou potraviny opravdu přírodní. Složení hlídáme za vás – stačí si jen vybrat a objednat.

veronika_lonska_400px

„Kvalita a pečlivý výběr je to, na čem si zakládám.“
- Veronika Lonská, CEO e-shopu Goorganic

Bez chemie a s ohledem na přírodu a zvířata – to je moje. Už 3 roky vedu úspěšný e-shop s přírodní kosmetikou LadyBio. Jsem zvyklá na to, že každý výrobek projde mýma rukama a nehodlám to měnit ani tady. Na e-shop pečlivě vybírám jen ty produkty, které mají 100% přírodní složení, jsou veganské, netestované na zvířatech a ohleduplné k naší planetě.

Na podzim 2018 jsem e-shopu LadyBio pořídila kamaráda – Goorganic. Propojení přírodní kosmetiky, jídel z kvalitních potravin a zero waste a ekologického domova je úžasný způsob, jak vám komplexně zprostředkovat vše, co můžete potřebovat ke zdravému životnímu stylu.

Přátelská, profesionální komunikace a blesková doprava

Někde skvělý benefit, u nás samozřejmost. V backoffice se o všechny vaše dotazy stará Renata a Kateřina. S trpělivostí vám rády pomůžou vyřešit cokoli budete potřebovat.

Víme, jak se na své přírodní balíčky těšíte, proto se je snažíme co nejrychleji doručit k vám. Pokud si objednáte do 11:00, na balíček se můžete těšit už druhý den. Nejpozději do 3 dnů však budou u vás doma.

Rozmazlovat se můžeme všichni – dobrým jídlem i přírodní kosmetikou. Začněte už dnes.

 

Tým Goorganic

tym-fotky_Veronika

Veronika Lonská
– majitelka e-shopů Goorganic
a LadyBio

Jsem bohém, cestuji po světě a starám se o dva e-shopy podporující zdravý životní styl, zero waste domácnost a kvalitní péči o tělo.“

  tym-fotky_Niki

Niki Pavlíková 
– content

Jsem máma, cestovatelka, mám ráda nové filmy i knihy. Věčně datluji do klávesnice a plním pro vás blog, newslettery i Facebook.“

         
         
         
tym-fotky_Tereza

Tereza Cviklová
– copywriterka

„Píšu častěji, než mluvím. Stojím za texty na e-shopu, blogem Goorganicu a společně s Niki za popisky produktů. A taky píšu o psaní na texterka.cz.“

  tym-fotky_Petra

Petra Papežová
– grafika

„Bannerky na e-shopu, celkový vzhled stránek, veškerá grafika – to je moje.  Dovedu ocenit krásné věci. A taky je sama tvořím. :-)“