O nás


o násProč nabízíme právě tyto produkty?

Protože jim zcela věříme! Výběr zboží je podložen naší vlastní zkušeností.

Očistu organismu (detoxikaci) provádím od svého zdravotního kolapsu, při kterém jsem skončil hospitalizován v nemocnici.

Diagnóza: Diabetes Mellitus II (úplavice cukrová), vysoký tlak, nadváha, cholesterol, tuk na játrech. 6 léků 2x denně + inzulín.

Po razantní očistě (detoxu), doplnění vitamínů, minerálů a celkové změně stravování, jsem po 2 měsících nebral ani jeden lék.

Více o mém životním příběhu se můžete dočíst na webu věnovaném cukrovce: www.nechci-cukrovku. Podívejte se také pro srovnání na staré fotky.

"Kdo nechce změnit svůj život, nemůže se uzdravit" - Hippokratés

Jakákoliv změna se zákonitě prolne i do ostatních sfér. Nebylo to jiné ani u mne. Po změně zdravotní brzy následovala i změna pracovní.

Začal jsem pracovat na své první verzi e-shopu. Potřeba předávat zkušenosti a produkty, které pomáhají, byla opravdu velice silná.

Tato verze www.goorganic.cz je zatím poslední, nejmodernější verzí.

 

Proč prodáváme produkty přes e-shop?

Internetový prodej je stále oblíbenější, pohodlnější. Největší výhodu však vidíme v možnosti, poslat zboží, objednávku opravdu do každého koutečka ČR.

Ti, kteří nemají možnost nakoupit takové specifické produkty v kamenné prodejně, budou jen souhlasit. Zboží můžete pohodlně vybírat, jak dlouho chcete. Můžete se tak dobře rozhodnout než učiníte objednávku.

Kam směřujeme?

Plánujeme otevřít kamennou prodejnu v Praze, která bude sloužit nejen pro výdej zboží, ale i konzultace. Rádi bychom vytvořili centrum pro zdravý životní styl.

Děkujeme za Vaše nákupy. Moc si jich vážíme a jsme rádi, že pomáháme!


Podporujeme a pomáháme

Pravidelně finančně podporujeme denní stacionář "Domovinka" a sociálně terapeutické dílny "Klíček" v Bohumíně.

Webové stránky: www.centrumsocialnichsluzebbohumin.cz