Konvička Neti plastová 250 ml bílá - konvička na výplach nosu

139 Kč 115 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2019

Plastová praktická a skladná konvička na provádění Jala Neti, což je tradiční metoda čištění nosu...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Praktická a skladná plastová konvička na proplachování nosu.


Pořiďte si cestovní praktickou konvičku a můžete svůj každodenní rituál provádět na dovolené, o víkendu na chalupě či na služební cestě.

Jala Neti (Džala Néti) je tradiční způsob přirozeného čištění nosu. Jedná se o jednoduchý výplach nosních dírek slanou vodou nebo urinou. Při praktikování této medoty dochází ke zvlhčování nosní sliznice a čištění nosních dutin. Néti je perfektní prevence proti alergiím, nachlazení a astmatu.


Jak používat Neti plastovou konvičku?

TECHNIKA DŽALA NÉTÍ - výplach nosu (nosní sprcha) pomocí speciální konvičky.

Je především vynikající prevencí nemocí. Jedná se o očistnou jogovou techniku. Čistí nosní sliznici, vedlejší dutiny nosní, nepřímo osvobozuje i od škodlivých látek a funkčních poruch v očích, krku a plicích. Ze sliznice dutiny nosní odvádí hlen, viry, bakterie, nečistoty a  alergeny. Dále zprostředkovává džala nétí přístup k větší vyrovnanosti a k pocitu vnitřní i vnější čistoty. Může vnést dokonce větší jasnost do našich myšlenkových procesů a pomoci nám harmoničtěji zpracovat naše emoce. Nemá žádné vedlejší účinky.


Návod k použití nosní konvičky

Speciální konvičku naplníme převařenou teplou (tělesná teplota), mírně slanou vodou /0,9%/, zavedeme zobáček konvičky do nosní dírky. Hlavu držíme mírně nakloněnou do strany, ucho vždy výše nežli nos, takže voda může nerušeně vytékat z druhé dírky. Zatímco voda protéká nosem, dýcháme ústy. Proplachujeme postupně obě nosní dírky. Zbytek vody a hlenu z dírky vždy opatrně "vyfrkneme".

Vhodné provádět denně, zvláště na podzim a v zimě, kdy dochází k přemnožení virů a jejich usazování na sliznicích, v období pylové alergie, a při pobytu ve znečištěném a prašném prostředí.

Vyplachování nosní dutiny by se mělo stát součástí denní hygieny stejně jako čištění zubů.

Upozornění: Neprovádějte při nachlazení, zánětu dutin a bolestech uší.


Doplňkové parametry

Kategorie: Očista nosu
Obsah konvičky: 150 ml

Video návod na techniku Jala Neti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Konvička Neti plastová 250 ml bílá  - konvička na výplach nosu Konvička Neti plastová 250 ml bílá - konvička na výplach nosu
5
AJ Avatar autora | 3.2.2018
Zatím po pětidenním používání dobré, nemohu zatím posoudit dlouhodobější účinek.
Konvička Neti plastová 250 ml bílá  - konvička na výplach nosu Konvička Neti plastová 250 ml bílá - konvička na výplach nosu
5
MG Avatar autora | 21.9.2017
Jsem velmi spokojena