Konvička na výplach nosu - červená

Tip
299 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.12.2021
  • Láhev na proplach nosních dutin
  • Pomáhá při rýmě, bolestech dutin, chronické rýmě
  • Pravidelné používání působí jako prevence před rýmou
  • Vhodné pro děti

Detailní informace

Detailní popis produktu


Potřebujete uvolnit a pročistit nosní dutiny? Udělejte to jednoduše pomocí této praktické nosní sprchy


 

Láhev na proplach nosních dutin. Konvička je vyrobená z recyklovatelného PEHD (plast schválený pro styk s potravinami). Neobsahuje ftaláty, kadmium ani bisfenol A (BPA). 

Objem 120 ml 

Jala Neti (Džala Néti) je tradiční způsob přirozeného čištění nosu. Jedná se o jednoduchý výplach nosních dírek slanou vodou. Při praktikování této metody dochází ke zvlhčování nosní sliznice, její regenerace a čištění nosních dutin. Néti je účinná prevence proti alergiím, nachlazení a astmatu.


Jak používat Neti plastovou konvičku?

Tato jógová technika čistí nosní sliznici, vedlejší dutiny nosní, nepřímo osvobozuje i od škodlivých látek a funkčních poruch v očích, krku a plicích. Ze sliznice dutiny nosní odvádí hlen, viry, bakterie, nečistoty a  alergeny. Dále zprostředkovává džala nétí přístup k větší vyrovnanosti a k pocitu vnitřní i vnější čistoty. Může vnést dokonce větší jasnost do našich myšlenkových procesů a pomoci nám harmoničtěji zpracovat naše emoce. Nemá žádné vedlejší účinky.

I když se na první pohled může zdát, že jde o nepříjemnou záležitost, opak je pravdou. Zabere chvíli, příprava je snadná, nebolí, není nepříjemná a zvládají ji i děti.

V konvičce připravíte slaný roztok z převařené vody a mořské či detoxikační soli. Zobáček konvičky přiložíte k pravé nosní dírce a nakloníte hlavu na levou stranu. Roztok zaplní nosní dutinu a vyteče levou nosní dírkou. Během výplachu dýchejte ústy. Opakujeme u druhé nosní dírky. 

Tuto metodu můžete provádět denně. Jogíni si tímto způsobem čistí nos stejně automaticky a často si my si čistíme zuby.

Podrobný návod s praktickými radami a dalšími informacemi o této metodě najdete v našem blogovém článku TADY.


Upozornění: Neprovádějte při nachlazení, zánětu dutin a bolestech uší.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: