Tribest Dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite + spiralizér a doprava ZDARMA

Kód: 2215
Značka: Tribest
19 290 Kč / ks
Skladem do 5 dní
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Dvouhřídelový odšťavňovač Green Star Elite je navržen tak, aby získal maximum cenných vitaminů, enzymů a minerálních látek z vložených surovin. Jeho konstrukce a provedení zaručuje dlouhou životnost...

Detailní informace

Detailní popis produktu

banner_splatky_1


spiralizer_detail_produktu   K odšťavňovači Green Star Elite u nás automaticky dostanete "Spiralizér" a dopravu ZDARMA jako dárek.

Stejně jako všechny naše hřídelové přístroje je i Green Star Elite předurčen pro odšťavňování obilné trávy a listové zeleniny. Vykazuje úžasnou výtěžnost a zanechává skutečně velmi suchou zbytkovou vlákninu. Regulační uzávěr výpusti vlákniny je snadno dostupný v přední části přístroje. Se záslepkou namísto sítka získává Green Star funkce homogenizéru a dokáže drtit potraviny, vyrábět pyré, mražené dřeně a oříšková másla. Doporučujeme vyzkoušet cukrovinky vyrobené z ořechů nebo sušeného ovoce.

Hřídelový odšťavňovač z dílny společnosti Tribest odšťavňuje vše od mrkve a jablek až po pšeničné a ječmenné lístky, byliny a zeleninové natě. Revoluční konstrukce zahrnuje dvojité šroubovité ústrojí s rotací 110 ot./min., které rozemílá, vymačkává a lisuje vložené syrové produkty, přičemž vytlačuje šťávu a drť odděleně.Při tomto šetrném způsobu zpracování se vytváří minimální teplo, a proto vzácné enzymy a vitamíny jsou ve šťávě zachovány.

Green Star Elite neobsahuje žádné šrouby. Uchycení částí nyní zajišťují rychloupínací klipy. Sestavení a rozložení je tak mnohem jednodušší a rychlejší. K přístroji je dodáván i odkapávací tácek, takže vaše pracovní plocha zůstane vždy čistá.

Lisovací soukolí odšťavňovače Green Star Juicer Elite je vybaveno bio-magnety, které mají zajistit optimální kvalitu fresh juicu. Takto polarizovanou šťávu tělo lépe stráví (tvrzení výrobce). Přístroj obsahuje rovněž sadu na výrobu sušenek.

Upozorňujeme, že v případě odšťavňování jablek na jednohřídelových nebo dvouhřídelových přístrojích, je nutné používat pouze kvalitní tvrdá jablka. V opačném případě, pokud jsou jablka měkká, vzniká při zpracování hustá šťáva s vyšším podílem vlákniny (v některých případech, kdy jsou jablka moučnatá je výsledkem zpracování pyré).

Green Star Elite je vhodný na: listová zelenina, byliny, celer, pomeranč, bobuloviny...


Naše doporučení 

Recept na oživení jater

Skvělý předpis na vylepšení imunitního systému. Tato šťáva, plná betakarotenu a antikercinogenních látek, obsažených zvláště v řepě, vám propujčí pocit svěžesti a očištění.

Budete potřebovat: 3 mrkve, třetina červené řepy

Postup: Mrkve vydrhněte a odřízněte jim oba konce. Řepu očistěte a pokrájejte. Nejdřív odšťavněte řepu, po ní mrkve a šťávy smíchejte ve sklenici.

Hubnutí s ovocnými šťávami

Čerstvé ovoce obsahuje hodně vlákniny, která podporuje činnost střev. Proto odborníci radí koznumaci čerstvého ovoce. S ovocnými štávami jsou výživné látkky z ovoce trávicím ústrojí zpracovány ještě rychleji. Získáte důležité vitamíny i minerální látky. Nejlépe uděláte, když si fresh juice připravíte sami doma. Při nákupu šťáv dbejte na to, aby neobsahovaly aromatické látky, barviva nebo rafinovaný cukr.


Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače
Záruka: 5/2 roky (motor/díly)
Způsob odšťavňování: Hřídelové
Rozměry (základna x výška): 317 x 175 x 464 mm
Otáčky: 110/min
Příkon: 190 W

Domácí skvělá zmrzlina

Lisování šťávy

Sestavení Green Star Elite je opravdu jednoduché

Výroba omáčky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: