L´equip Dvouhřídelový odšťavňovač Yden TG100 + spiralizér a doprava ZDARMA

Značka: L'Equip
13 490 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.2.2022

Dvouhřídelový odšťavňovač Yden TG100 bude skvělým pomocníkem do každé kuchyně. Snadno s ním zvládnete odšťavnit tvrdou zeleninu, vláknitou zeleninu i listovou zeleninu, ovoce i obilné výhonky...

Detailní informace

Detailní popis produktu

banner_splatky_1


Hřídele odšťavňovače Yden TG100 jsou zpracovány z nejlepší nerezové  oceli.


Pomalé odšťavňování pro maximální výtěžnost

Dvouhřídelový odšťavňovač Yden Twin Gear Slow Juicer TG100 je navržen a vyroben s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu. Dokáže maximálně získat šťávu ze zeleniny a dalších zdravých surovin. Dvě výkonné hřídele umí drtit a rozmělňovat tvrdé a vláknité druhy zeleniny a získávat z nich šťávy. Inspirujte se a začněte odšťavňovat!


Náš životní styl 

Na celém světě jsou miliony lidí, kteří jsou nemocní, protože se špatně stravují a mají  nezdravý životní styl. V dnešním moderním světě jsme obklopeni rychlými, lacinými a konzervovanými potravinami. V práci často sedíme. Takový život může mít neblahé důsledky pro naše tělo a jeho orgány. Můžeme tomu však čelit, budeme-li tělu dodávat vitaminy, enzymy a minerální látky, které pocházejí z přírody. Budeme-li se řídit doporučenými denními dávkami ovoce a zeleniny, dokážeme předcházet vzniku chorob, například rakoviny, a obnovit přirozenou rovnováhu našeho organismu. 


Dopřejte si zeleninové a ovocné šťávy 

Zeleninová šťáva je obvykle připravena z větší části zeleniny a menší části ovoce. Obsahuje spoustu minerálních látek, vitaminů a enzymů, které tělu pomáhají obnovovat buňky a člověku dodají pocit svěžesti a vitality. Další výhodou zeleninových šťáv je to, že pijete méně ovocné šťávy – získáváte více vitaminů, minerálních látek a enzymů a méně nadbytečných ovocných cukrů a sacharidů.
 

Světová zdravotnická organizace (WHO) a mnohé další akademické společnosti doporučují (minimální) denní spotřebu ovoce a zeleniny.

 • Světová zdravotnická organizace - Doporučuje jíst 270 – 420 gramů zeleniny a ovoce denně.
 • Americká onkologická společnost - Doporučuje jíst 2,5 šálku zeleniny a ovoce denně a předcházet tak vzniku rakoviny.
 • Národní ústav zdraví - Doporučuje jíst zejména zeleninu, ovoce, nízkotučné nebo netučné mléčné výrobky, luštěniny a ořechy.

Jak funguje pomalé odšťavňování pomocí dvou hřídelí? 

Pomalé odštavňování pomocí dvou hřídelí znamená jemně lisovat šťávu z ovoce a zeleniny dvěma pomalu se otáčejícími hřídelemi. Odšťavňovač Yden lisuje šťávu z plodů jemně a ohleduplně a výsledkem je lahodná šťáva vynikající chuti. Na rozdíl od běžných odšťavňovačů s rychle rotujícími čepelemi odšťavňovač Yden nevystavuje šťávu vysoké teplotě, chrání ji před oxidací a uchovává její přirozenou chuť.


Důvody proč koupit odšťavňovač Yden TG100 

Mnohé běžně dostupné odšťavňovače se nehodí pro odšťavňování listové zeleniny a zeleniny s vysokým podílem vlákniny. Listová zelenina a zelenina je zdrojem živin a enzymů, které jsou nezbytné pro zdravý životní  styl, ale neobsahují cukry a sacharidy, které se nacházejí v ovocných šťávách.

Dvouhřídelový odšťavňovač, dokáže skvěle drtit, rozmělňovat a odšťavňovat zeleninu a ovoce. Yden je velmi výkonný při získávání šťávy z tvrdé zeleniny (například z mrkve), z vláknité zeleniny (například z celeru) a z listové zeleniny (například kapusty nebo špenátu), o nichž se všeobecně ví, že se odšťavňují velmi obtížně.

Hřídele odšťavňovače Yden se kromě toho otáčejí pomalu – rychlostí 160 otáček za minutu, což znamená méně tepla a tření, které způsobuje oxidaci. V důsledku oxidace se znehodnocují cenné minerální látky a enzymy přítomné ve šťávě. Odšťavňovač Yden snižuje oxidaci na nejnižší možnou míru a díky tomu připravuje přírodní šťávy nejvyšší kvality.

Drcením plodů mezi dvěma hřídelemi se rozbíjí buněčné membrány a uvolňují se přírodní enzymy a živiny. Současně se uvolňují také fytochemikálie obsažené ve všech druzích ovoce, zeleniny a luštěnin. Výsledkem je sytě zbarvená šťáva s vysokým obsahem živin.    

Yden TG100 je opravdový odšťavňovač 

Hlavním smyslem existence dvouhřídelového odšťavňovače Yden TG 100 je vyrobit pro vás tu nejlepší šťávu. Čirá nebo hustá, s vlákninou nebo bez vlákniny, odšťavňovač Yden to zvládne. Nový systém dvou hřídelí vylisuje až o 20 % více šťávy než klasické nízko otáčkové odšťavňovače a dokáže odšťavnit i obilné výhonky! Uchovává všechny enzymy a živiny, které jsou prospěšné vašemu zdraví. S dvouhřídelovým odšťavňovačem Yden Twin Gears Slow Juicer si můžete vychutnat skutečnou esenci zeleniny a ovoce, z nichž chcete připravit šťávu.

Možnost vlastní volby

Díky dvěma různě hustým sítkům máte možnost si zvolit, kolik vlákniny bude obsahovat vaše šťáva. S jemným sítkem připravíte čirou šťávu a s hrubým sítkem připravíte šťávu s vyšším obsahem vlákniny. Množství vlákniny ve šťávě upravíte pomocí nastavitelného výtokového ventilu. Odšťavňujte všechno, od obilných výhonků až po ovoce. Díky odšťavňovači Yden TG 100 získáte ze všech použitých surovin více šťávy.  

Spolehlivost a desing

Odšťavňovač Yden nevyniká jen dokonalou funkčností, ale i vytříbeným vzhledem. Moderní a tvarově čistý design usnadňuje používání a dokonale zapadne do každé moderní kuchyně. Vytvořili jsme odšťavňovač, který bude vaším partnerem v péči o zdraví. Připravujte si šťávy denně a dlouhodobě. Odšťavňovač Yden TG 100 vám to umožní, protože při jeho navrhování jsme použili hřídele z nejlepší nerezové oceli, nejspolehlivější motor a nejkvalitnější součásti. 

Obsah balení odšťavňovače 

 • odšťavňovač Yden TG100
 • dvojitá hřídel
 • jemné sítko
 • hrubé sítko
 • nádoba na vlákninu, nádoba na šťávu
 • plastové pěchovadlo, dřevěné pěchovadlo
 • kartáček na čištění
 • cedník
 • západka

Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače
Způsob odšťavňování: Hřídelové
Rozměry (základna x výška): 285 x 160 x 430 mm
Otáčky: 160/min
Příkon: 150 W
Barva: tmavě stříbrná

Představení hřídelového odšťavňovače Yden TG100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: