Lurch Ruční odšťavňovač Juicer

Kód: 2419
Značka: Lurch
1 890 Kč / ks
Doručíme do 5 dní
Můžeme doručit do:
9.4.2020

Malý a praktický ruční odšťavňovač Lurch Juicer je vhodný zejména na cesty pro začátečníky i pokročilé. Jednoduchý, lehký a účinný způsob odšťavnění bylin, trav a listové zeleniny...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Skladný a praktický ruční odšťavňovač Lurch Juicer.


Ruční odšťavňovač Lurch Juicer se skládá z více dílů, sestavení je však otázkou několika desítek vteřin a totéž pochopitelně platí i o jeho rozložení. Díky tomu, že Lurch Green Power Juicer nepoužívá k separaci šťávy vnitřní sítko, ale filtruje šťávu sítkem na sběrné nádobce, se tento ruční odšťavňovač čistí zřejmě nejrychleji a nejsnadněji ze všech podobných zařízení. Stačí opláchnout tekoucí vodou a nechat usušit.

Odšťavňování probíhá díky drcení a tlaku, který vytváří šneková hřídel vyrobená z vysoce odolného polykarbonátu a opatřená nerezovým zakončením v místě nejvyššího zatížení. K samotnému lisování dochází mezi přední částí hřídele a víkem odšťavňovací komory, zatímco uvolněná šťáva velmi neobvykle odtéká v zadní části odšťavňovače.

V přední části je možné maticí regulovat přítlak vlákniny dle použité suroviny. Pomalé lisování je současně velmi šetrné ke kvalitě fresh juice a neničí vitamíny rychlou oxidací a zahříváním.

Dalším neobvyklým rysem je způsob uchycení odšťavňovače k podložce pomocí přísavného systému „Power Locking Base“, který přístroji zaručuje absolutní stabilitu. Stačí jen pootočit upevňovacím kolíkem a Lurch Green Power Juicer snadno přichytíte k vaší kuchyňské lince nebo můžete použít připevňovací svorku na hranu stolu. Opačná strana pěchovadla je upravena jako klíč k utažení přísavného uchycení.

Odšťavňovač Lurch Juicer vylisuje, při správném postupu a kombinaci, šťávu téměř ze všech druhů ovoce a zeleniny v malém množství. Díky své zdařilé konstrukci je primárně určen pro odšťavňování listové zeleniny, obilných trav, bylin a klíčků.

Přístroj není ideální pro lisování měkkých jablek, hrušek, meruněk nebo podobných plodů, které při odšťavňování tvoří pyré nebo hustou šťávu s vysokým obsahem vlákniny. Je naopak vynikající pro všechny druhy listů, okurky, oloupané citrusové plody, salát, špenát, řapíkatý celer, zázvor, melouny...

Díky "ručnímu pohonu" se dá odšťavňovač použít i na cestách bez elektřiny. Pokud chcete vyzkoušet výhody odšťavňování, ale nechcete zpočátku investovat do dražšího přístroje, je odšťavňovač Lurch Green Power Juicer ideální volba. Za velmi dobrou cenu získáte pomocníka, který vás nadchne a prospěje zdraví celé rodiny.
 
Odšťavňovač je vhodný na: listová zelenina, obilné trávy, byliny...

Odšťavňovač je nevhodný na: větší množství kořenovy zeleniny, větší množství jablek, větší množství hrušek...


sklenice


Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače
Záruka: 2 roky
Způsob odšťavňování: Ruční
Rozměry (základna x výška): 120 x 215 x 190 mm

Ukázka ručního odšťavňování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: