Nature 7 Šnekový odšťavňovač slooowJuicer SJ250W + spirulina a doprava ZDARMA

Značka: Nature7
6 490 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.2.2022

Šnekový odšťavňovač s velkým vstupním otvorem až 75mm. Silný a tichý motor je velikou předností...

Detailní informace

Detailní popis produktu

banner_splatky_1


Odšťavňovač s velkým vstupním otvorem až 75 mm a novým tvarem lisovacího šneku.


spirulin_250_tablety   K odšťavňovači looowJuicer SJ250W u nás automaticky dostanete balení spiruliny v hodnotě 250 Kč a dopravu ZDARMA.

 U odšťavňovače je použit inovovaný princip odšťavňování umožňuje tak vkládat extra velké kusy ovoce či zeleniny do přístroje bez potřeby zbytečného krájení..

Tato praktická technologie odšťavňování probíhá ve třech fázích. V první fázi je odšťavňovaný materiál rozdělen horní částí šneku na větší kousky. V druhé fázi je surovina nadrcena najemno a ve třetí fázi je tato surovina prolisována nerezovým sítem.

Odšťavňovač má silný a tichý motor. Otáčky motoru jsou navíc ještě zpřevodovány takže, výsledný lisovací tlak je enormní a otáčky jsou nízké.

Tímto pomalým lisováním nedochází ke zvyšování teploty a vitamíny a enzymy ve šťávě tak zůstanou nejlépe zachovány. Díky obrovskému tlaku je surovina dobře vymačkána. Je docílena maximální výtěžnost šťávy, která se pohybuje kolem 85%.

Odšťavňovač Nature7 je univerzální a umožňuje odšťavňování prakticky veškerého ovoce a zeleniny. Výjimku tvoří pouze určité suroviny, které ze samotného principu odšťavnit nelze, jako je třeba banán, moučné jablko nebo meruňka.


Sami zákazníci nejlépe hodnotí možnost vkládání celých plodů ovoce a zeleniny. Jde o úsporu času, malou nebo i střední mrkev nemusíme vůbec krájet. Vložíme ji do odšťavňovače a než ji přístroj vtáhne, dovnitř zbude mi čas, na přípravu dalšího kousku. Odšťavňování se tím stává naprosto plynulé a pohodlné na obsluhu.


Mytí přístroje jako i rozebrání a sestavení je rychlé a snadné. Jen při mytí sítka je potřeba určité pečlivosti, tak aby všechny otvory zůstaly po umytí zcela čisté. V balení přístroje naleznete také homogenizační pouzdro, které umožní přípravu kojenecké stravy, ovocného pyré nebo zdravé ovocné zmrzliny.

Odšťavňovací systém je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu a bez obsahu bisfenolu A („BPA free“) a proto je vhodný pro přípravu šťáv také pro kojence a děti. 

Odšťavňovač je určen pro použití v domácnosti!


Příslušenství Nature7

  • nádoba na šťávu 1 litr
  • nádoba na odpad 1 litr
  • kartáč na čištění
  • homogenizační pouzdro na mražené dezerty

Hlavní přednosti Nature7

  • silný a tichý motor
  • široký vstupní otvor
  • snadné čištění
  • vysoká výtěžnost
  • zátka výpusti šťávy

Doplňkové parametry

Kategorie: Odšťavňovače
Způsob odšťavňování: Šnekové
Příkon: 250 W
Otáčky: 60/min
Výtěžnost šťávy: 85%
Doba nepřeruš. provozu: <25min
Rozměry (základna x výška): 200 x 235 x 485 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: