Curanatura Bambusový Kartáček na zuby Karbon soft

Značka: Curanatura
89 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.2.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní kartáček na zuby s aktivním uhlím Bambusový kartáček Měkké (soft) uhlíkové štětinky Bělí zuby a dezinfikuje ústní dutinu Přirozeně antibakteriální Kartáček je zcela rozložitelný v přírodě Kompostovatelný Schválen Mezinárodním symposiem orální hygieny Neobsahuje bisfenoly, ftaláty, těžké kovy, impregnaci ani laky Vhodný pro děti i dospělé Délka kartáčku 17,5 cm            

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Curanatura je konečně zdravý zubní kartáček! Je jeden z mála, který splňuje všechny standardy dané Světovým symposiem dentální hygieny. Rukojeť jsou z bambusu, hlavička je posázena řadami jemných štětin pro šetrné čištění zubů. Vybírejte z varianty "Zdravá volba", která je perfektní alternativou ke konvenčním kartáčkům, nebo z varianty "Zelená volba", která je nejekologičtější ze všech.

Tyto ekologické zubní kartáčky jsou nejlepší volbou pro životní prostředí. Jsou 100% biologicky rozložitelné a balené do recyklovaného papíru. Po jejich vyhození nevytvoříte žádný odpad. Šetrně, ale účinně čistí zuby, jsou jemné k dásním a krčkům a příjemně se s nimi zachází.