Nfco Propolis a Myrha pasta na zuby 100 g - léčí záněty a bolesti

Značka: NFco
269 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.12.2021
  • Australský poklad jako základ přírodní zubní pasty
  • Propolis i myrha mají přirozené antibakteriální vlastnosti
  • Zpomaluje tvorbu zubního plaku
  • Vhodná pro celou rodinu
  • Nevhodné pro alergiky na včely a včelí produkty!

Detailní informace

Detailní popis produktu


Víte, čím si včely brání úl proti bakteriím a škůdcům?


   

Propolis používají včely na vycpání děr a míst v úlu tak, aby případné bakterie, plísně či škůdci vůbec neměly šanci. Stejných benefitů si můžeme užívat i my. Propolis v ústní dutině léčí záněty, dlouhodobé i krátkodobé bolesti, různá zranění či nateklá místa.

Pasta jemně čístí díky obsaženému křemíku, který prospívá i zubní sklovině. Xylitol, jakožto březový cukr, v ústní dutině zabraňuje vzniku plaku a udržuje zuby zdravé. Jak?

Účinky xylitolu na zuby

Xylitol patří mezi cukry, který se dříve získával především z břízy, proto se mu ještě pořád říká březový, i když v současné době je získaný především z bobulovitého ovoce. Jaké jsou jeho benefity? I když je sladký, má poměrně málo kalorií a nízký glykemický index. Jeho další výhodou je, že nevytváří živnou půdu pro bakterie. V těle proto nezpůsobuje zaplísnění organismu a v ústní dutině nevytváří na zubech povlak. Proto zubní pasty, které jsou oslazené xylitolem, jsou pro zuby naprosto bezpečné a ještě mají něco navíc.

       


Složení:

Purified Water, Xylitol (Organic), Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin (Vegetable), Sodium Coco Sulphate, Cellulose Gum, Mentha Arvensis Leaf Oil (Organic Peppermint Oil), Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Aloe Barbadensis Leaf (Organic), Propolis Extract, Commiphora Myrrha (Myrrh Oil), Mentha Australis (Native Australian River Mint)


 

NFco - rodinná kosmetika z Austrálie

Zkratka NFco znamená The Natural Family Company a tím je řečeno spousta - rodinná firma z Austrálie, která založila svůj podnik na přírodní kosmetice. Justin a Rachel založili svou značku v roce 2010 jako odpověď na zoufalé volání rodin po přírodních zubních pastách bez jakékoliv chemie. NFco zubní pasty obsahují 70 % organických látek a jsou stvořené pro celou rodinu.

Rychlý náhled na značku, podívejte se!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bio kosmetika
Obsah balení: 110 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

NFco je rodinná firma z Austrálie, která vyrábí ekologické zubní kartáčky a přírodní pasty na zuby. Zubní kartáčky jsou poměrně náročným odpadem, kterého je velké množství, jelikož se jedná o produkt denní potřeby a často se obměňuje. NFco zubní kartáčky jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, hlava se štětinkami je z klasického nylonu pro skvěle vyčištěný chrup.

Kam vyhodit ekologický zubní kartáček? Většina domácnosti nemá na kompostu vhodné podmínky pro rozložení takových materiálů, kartáček patří do klasického směsného odpadu, kde se rychle zpracuje a rozloží bez jakýchkoliv potíží.

Zkratka NFco znamená The Natural Family Company a tím je řečeno spousta - rodinná firma z Austrálie, která založila svůj podnik na přírodní kosmetice. Justin a Rachel založili značku v roce 2010 jako odpověď na zoufalé volání rodin po přírodních zubních pastách bez jakékoliv chemie. NFco zubní pasty obsahují 70 % organických látek a jsou stvořené pro celou rodinu.