Nfco zubní kartáček + stojánek Monzun soft 1 ks barva modrá - ekologická alternativa, stejná funkčnost

Značka: NFco
235 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.12.2021
 • Ekologický zubní kartáček
 • Biologicky rozložitelný
 • Stojánek je z pryskyřice
 • Měkké nylonové štětiny
 • Rukojeť je z non GMO kukuřičného škrobu
 • Bez BPA

Detailní informace

Detailní popis produktu


Úplně stejný kartáček, veselejší příroda


 

Jak biologicky rozložitelný kartáček zlikvidovat?

Hlavu kartáčku v každém případě vhazujte do směsného odpadu kvůli nylonovým štětinám. Pokud byste rukojeť vhodili nas svůj kompost, rozloží se tak do jednoho roku. Problém domácích kompostů je v tom, že se tam nedá udržet vhodná hladina vlhka, tepla a bakterií, které mají na rozkládání zásadní vliv. V průmyslových kompostárnách, které se na to specializují, se kartáček rozloží do tří měsíců. Vše nejlépe vyhoďte do klasického směsného odpadu. Ekologické plasty do žlutého kontejneru nepatří, jelikož se z nich nedá vyrobit recyklát, který se na trhu dále prodává. Ekologické plasty jsou o tom, že za působení tepla a tlaku rozloží v poměrně krátké době narozdíl od ropných plastů, kterým to trvá hooodně dlouho.

Jak kartáček používat?

 • Při čištění používejte krouživé pohyby, netlačte na kartáček.
 • Kartáček vyměňujte každých 6 - 8 týdnů.
 • Vyměňte po nemoci pro zabránění návratu infekce.
 • Nechejte uschnout na vzduchu.
 • Občas sterilizujte, třeba alkoholem.

 


 

NFco - rodinná kosmetika z Austrálie

Zkratka NFco znamená The Natural Family Company a tím je řečeno spousta - rodinná firma z Austrálie, která založila svůj podnik na přírodní kosmetice. Justin a Rachel založili svou značku v roce 2010 jako odpověď na zoufalé volání rodin po přírodních zubních pastách bez jakékoliv chemie. NFco zubní pasty obsahují 70 % organických látek a jsou stvořené pro celou rodinu.

Rychlý náhled na značku, podívejte se :)

 

           

     

Doplňkové parametry

Kategorie: Bio kosmetika
Obsah balení: 1 ks zubní kartáček + + ks stojánek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

NFco je rodinná firma z Austrálie, která vyrábí ekologické zubní kartáčky a přírodní pasty na zuby. Zubní kartáčky jsou poměrně náročným odpadem, kterého je velké množství, jelikož se jedná o produkt denní potřeby a často se obměňuje. NFco zubní kartáčky jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu, hlava se štětinkami je z klasického nylonu pro skvěle vyčištěný chrup.

Kam vyhodit ekologický zubní kartáček? Většina domácnosti nemá na kompostu vhodné podmínky pro rozložení takových materiálů, kartáček patří do klasického směsného odpadu, kde se rychle zpracuje a rozloží bez jakýchkoliv potíží.

Zkratka NFco znamená The Natural Family Company a tím je řečeno spousta - rodinná firma z Austrálie, která založila svůj podnik na přírodní kosmetice. Justin a Rachel založili značku v roce 2010 jako odpověď na zoufalé volání rodin po přírodních zubních pastách bez jakékoliv chemie. NFco zubní pasty obsahují 70 % organických látek a jsou stvořené pro celou rodinu.