Rawgaia Organická MSM Exfoliační sada - zkrášlující

Značka: Rawgaia
850 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
3.1.2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

První krok Zkrášlujícího rituálu Rawgaia s MSM a panenskými oleji Obsahuje zkrášlující peeling a sérum s MSM (tzv. minerál krásy) Pomáhá k zářivé, hebké a vypnuté pleti Všechny složky jsou organické, raw, vegan a ručně zpracovány      

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Rawgaia je značka kosmetiky, která vás chytne za srdce. Majitelé při výrobě totiž vůbec nemysleli na sebe. Jak sami sebe charakterizují? "Zde nakupujete od obyčejných lidí, kteří svou práci umějí dobře a nemyslí především na zisk, ale na kvalitu svých výrobků a na životní prostředí." Produkty Rawgaia jsou plné výživných olejů, másel a léčivých éterických olejů.
  
Všechny produkty se vyrábějí v raw kvalitě. Zachovají se tak všechny účinné látky, antioxidanty, vitamíny a minerály. Všechny produkty jsou připraveny s láskou a pouze ručně, protože v RawGaia věří v energii rukou.
  
Rawgaia je vegan, netestovaná na zvířatech, organic, jako firma se snaží zachovávat minimální uhlíkovou stopu a svoje poklady balí do recyklovatelných skleněných lahviček. Vyzkoušejte to nejčistší, co na své pleti můžete mít!