Zdravý den Křemelina v prášku 270 g - 100% čistota

Značka: Zdravý den
590 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
25.2.2022

Křemelina PureLife 270 g  pochází z mimořádně kvalitního ložiska sladkovodního původu, ze kterého se šetrnými procesy získává její nejčistší možná forma v podobě velice jemného prášku bílé barvy...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Křemelina PureLife 270 g pochází z mimořádně kvalitního ložiska sladkovodního původu.


Křemelina PureLife je upravená pro konzumaci člověkem nebo zvířaty a zaručuje nejlepší možné působení a vstřebatelnost v našem těle.

Složení: Křemelina PureLife obsahuje až 90% přírodního oxidu křemičitého SiO2, který je organickým zdrojem rostlinného křemíku.

Dále obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.

Vhodné dávkování Křemeliny: 1 vrchovatá odměrka (7,5 g) 1× denně. Pro zvýšení účinku užívejte max. 2 odměrky denně (15 g). Dětem do 12 let se doporučuje snížit dávkování na ½ odměrky denně. Plastová odměrka je součástí balení. Hmotnost 270 g.

Návod k použití: prášek rozmíchejte ve vodě, ovocném džusu nebo v jiném libovolném nápoji, který máte rádi. Prášek se nerozpustí, proto tekutinu několikrát při pití promíchejte, abyste zabránili jeho usazování. Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytečné množství tělo vyloučí.

Jak se vyrábí: Křemelina PureLife pochází z velice kvalitního ložiska sladkovodního původu, ze kterého se šetrnými procesy získává její nejčistší možná forma v podobě velice jemného prášku bílé barvy.

Jedná se o 100% přírodní složení. Prášek neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla. Doplněk stravy.


Kdy nám Křemelina pomáhá:

  • vyživuje tělo organickým rostlinným křemíkem – základním stavebním kamenem jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu,
  • odstranit z těla nežádoucí bakterie a další látky jako např. houby, viry, prvoky, pesticidy,endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů,
  • vyživuje vlasy, nehty, pokožku, kosti, vazy, klouby,
  • zvyšuje plasticitu pokožky (odstraňuje vrásky)
  • pomáhá čistit tenké a tlusté střevo a zbavují je potaženým hlenem a plísněmi,
  • odstranit větší parazité žijící v trávicím ústrojí,
  • dochází k detoxikaci organismu,
  • zvyšuje se odolnost imunitního systému člověka,
  • má pozitivní vliv na starší lidi,
  • obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Potraviny
Zaměření: Minerály
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Obsah balení: 270 g
Země původu: Island

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: