Rychlovarné konvice

Nejprodávanější

2 položek celkem

 

Rychlovarná konvice je pomocníkem v každé domácnosti - jak vybrat tu správnou?

Rychlovarná konvice je mezi první výbavou, kterou si člověk do domácnosti pořídí. Jak vybrat tu správnou?

  • Materiál - rychlovarné konvice můžou být z různých materiálů a každý má něco do sebe. Plastové konvice patří mezi cenově nejdostupnější, jejich životnost ale může být o něco kratší, než konvice z odolnějších materiálů. Takovým skvělým středem je nerezová ocel, která vydrží, pěkně vypadá a i vodní kámen se z ní odstraňuje poměrně snadno. Konvice ze skla nebo dokonce z keramiky jsou ozdobou každé domácnosti, retro stylu nebo nadčasového designu. Většinou mají i různá barevná podsvícení, takže i takové ranní ohřívání vody je uklidňujícím zážitkem. V kermické konvici voda zase vydrží teplá nejdéle.
  • Topné těleso - přu výběru té správné konvice se podívejte, jestli je varné těleso (spirála) skryté, nebo ne. Na skryté těleso se nechytá vodní kámen.
  • Objem - konvice o objemu do 1 litru jsou vhodné pro do jednočlené domácnosti či pro dvojice. Pokud chcete udělat čaj celé čtyřčlenné rodině, více vám budou vyhovovat konvice o objemu 1,5 l.
  • Příkon - příkon ukazuje, jak rychle je konvice schopná vodu ohřát. Čím více wattů, tím rychleji bude hotovo. Konvice s příkonem nad 2000 W jsou dostatečně rychlé na každodenní běžné používání.

Dalšími vychytávkami nůže být například termoregulace konvic, kdy si sami určíte teplotu, na kterou se má voda ohřát, či podstavec, který vám umožní otočit konvici o 360º.

Podívejte se na naši nabídku a začněte se těšit na svůj ranní šálek pohody a klidu.