Omniblend Stolní mixér Omniblend V TM800A 1,5 l + doprava ZDARMA

Akce
Značka: Omniblend
ZdarmaZdarma
omniblend 800 1,5l maroone
8 900 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Varianta
Můžeme doručit do:
31.12.2021

OmniBlend V je vysoce výkonný mixér, který splňuje profesionální požadavky. S max. otáčkami až 38.000 za minutu je ideální nejen pro výrobu krémových zdravých zelených smoothies.

Detailní informace

Detailní popis produktu

OmniBlend V je vysoce výkonný mixér, který splňuje profesionální požadavky. S max. otáčkami až 38.000 za minutu je ideální nejen pro výrobu krémových zdravých zelených smoothies.

Výkonný tříkoňový motor a systém 6 ti čepelí z kvalitní nerezové oceli také umožňují bleskové drcení ledu, mletí obilovin, ořechů a dalších potravin. Veškeré potraviny (suché i mokré) se zpracovávají v jedné nádobě.

Předem naprogramované časy (35, 60 a 90 sekund) a otáčky (13.300, 26.000 a 38.000/min) ovládané z elektronického řídícího panelu pomocí tlačítek zjednodušují manipulaci s mixérem. Nechybí ani pulsní tlačítko pro max. otáčky. Uzavřená elektronická ovládací tlačítka usnadňují čištění a chrání motor před vlhkostí. Mezi ostatními mixéry vyniká nízkou hlučností 85 dB.

Malou zástavbovou výšku tomuto mixéru dodává1,5 litrová nádoba bez BPA z Tritanu jež je maximálně odolná proti mechanickému poškození a je dodávána včetně pružného víčka s plnicím otvorem a nepostradatelného šťouchadla. Díky hladkému vnitřnímu tvaru umožňuje jednoduché vyklopení rozmixovaných potravin.

Čištění je neuvěřitelně jednoduché a snadné. Stačí nádobu propláchnout proudem vody. Při silném znečištění přilnavými zbytky potravin nechte přístroj běžet po dobu několika sekund na nejvyšší úrovni s několika dcl vody se saponátem a následně znečištění odstraňte teplou vodou a měkkým hadříkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: