Salvia Paradise Kustovnice čínská - Goji výběr z plodů

Více variant
68 Kč / ks 129 Kč / ks 215 Kč / ks 419 Kč / ks od 68 Kč / ks
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Můžeme doručit do:
13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 13.10.2021 Zvolte variantu

Sušené TOP plody kustovnice čínské, bez přidaných konzervačních látek. Vyjímečná čistota...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Kustovnice čínská (Goji) z oblasti Ningxia plodící nejkvalitnější Goji na světě.


Sušené plody kustovnice čínské bez přidaných konzervačních látek. Top a vyjímečná čistota

Kustovnice je považována za nejhodnotnější ovoce planety. Kustovnice čínská, známá pod názvem goji [godži] nebo pod latinským názvem Lycium chinense.

Jako ovoce se goji užívá v Číně již celá staletí. Vzhledem se podobá šípku, sušená kustovnice pak připomíná rozinky. Chuť plodů kustovnice je však sladší než šípek, bez kyselého dozvuku. V tradiční čínské medicíně i mezi obyčejnými Číňany je považována za naprosto nepostradatelný potravinový doplněk. Užívání je vhodné pro všechny věkové skupiny.


Skutečná fotka prodávané kustovnice

kustovnice _clanek


Tato goji má kalibraci 150-180/50. To znamená, že v 50 g kustovnice je 150-180 ks plodů. V ČR je nejběžnější kustovnicí 500/50. Plody jsou až 4x menší.

Pozor nenaleťte na levné, supermarketové kustovnice! Většinou se jedná o nestandardní malé plody nasáklé vzdušnou vlhkostí. V domění, že ušetříte kupujete kustovnici mnohem menší množství mizerné kvality.

Kvalitní goji má být velmi suchá. Suché pevné plody jsou známky čerstvosti. Kustovnice je velmi hydrofilní (na vzduchu nasává vlhkost), tím pádem starší goji nebo nesprávně skladovaná kustovnice je měkká a vláčná. Pokud Vám měkká kustovnice více chutná, je vhodné nechat omezené množství jeden den v misce na stole. Vlhkost takto kustovnice natáhne sama.

Může se stát, že se vlivem tepla a tlaku při přepravě plody slepí, pak stačí dát kustovnici v originálním neporušeném balení na chvíli do lednice či mrazáku, kde je teplota kolem 0°C.. Během půl hodiny se rozpadne na jednotlivé plody..

Tradiční užití kustovnice: Jednu plnou hrst rozdělíme do třech dávek, které užijeme během dne. Hrst je univerzální dávka pro všechny členy rodiny.


Protokol o čistotě produktu


Doplňkové parametry

Kategorie: Sušené ovoce a zelenina
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Obsah balení: 100 g
Země původu: Čína - oblast Ningxia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: