G21 Sušička ovoce Harmony big s časovačem

ZdarmaZdarma 8 499 Kč
Sušička ovoce G21 Harmony big s časovačem boční pohled
8 499 Kč 7 499 Kč 6 198 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
4.7.2019

Sušička ovoce a zeleniny G21 Harmony big s časovačem a 10 sušícími platy zaručuje rychlé a rovnoměrné sušení všech kousků potravin. Je vybavena sušícím systémem využívajícím horizontální proudění vzduchu a termostatem pro správné nastavení teploty.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Sušička ovoce G21 Harmony big s časovačem je vhodná k sušení nejrůznějších druhů surovin od hub, květin, ovoce a zeleniny, bylinek až po ovocné rolky a obiloviny.


Pomocí této sušičky můžete také usušit namarinované proužky potravin, které jsou vydatnou pochoutkou například na výlety, kempování a podobně.

Sušení potravin je jednou z nejstarších metod uchování potravin. V sušičce potraviny absorbují teplo a následně uvolňují vlhkost v podobě vodní páry.

Během sušení je velmi důležité zvolit vhodnou teplotu a sušené potraviny průběžně kontrolovat, abychom v nich uchovali všechny důležité enzymy. Pokud se potraviny vystaví příliš vysokým teplotám, enzymy se z nich vytrácejí, naopak při nízkých teplotách mohou potraviny začít podléhat zkáze.

Oproti jiným druhům dlouhodobé konzervace, jako je například mražení, solení či zavařování je sušení méně nákladné a zdravější.

Sušička G21 Harmony big zaručuje rychlé a rovnoměrné sušení všech kousků potravin, jelikož je vybavena sušícím systémem využívajícím horizontální proudění vzduchu a termostatem pro správné nastavení teploty. Disponuje regulátorem nastavení teploty, digitálním časovačem a digitálním displejem.

Výhodou sušiček je zejména kontrola nad tím, co sušené potraviny obsahují. Nemusíte do nich přidávat cukr, barviva, ani konzervační látky, které kupované sušené potraviny většinou obsahují. Sušené ovoce je velmi chutné, bohaté na živiny a snadno skladovatelné.

Sušička G21 Harmony big je velmi oblíbená u příznivců RAW stravování, jelikož v potravinách zachovává živiny, které by se vařením, smažením nebo pečením zničily.

K sušení používejte suroviny v co nejlepší kvalitě, tedy zralé a čerstvé. Pokud ovoce není zralé, nikdy při sušení nedosáhne správné barvy. Přezrálé ovoce a zelenina budou zase příliš měkké a kašovité. Doporučujeme plody začít sušit co nejkratší dobu po sběru.

Obsah balení:

  • Sušička Harmony big
  • 10 sušících plat
  • 10 sušících vložek s jemným síťováním

Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky potravin
Záruka: 2 roky
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Počet plat: 10
Nastavení časovače: Digitální
Rozměry (základna x výška): 385 x 490 x 500 mm
Automatické vypnutí: ANO
Výkon: 800 W
Rozměr plat: 370 x 290 mm
Regulátor teploty: 32 - 68 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: