G21 Sušička ovoce Paradiso Cube

1 499 Kč
G21 Sušička ovoce Paradiso Cube
1 499 Kč 1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Doručíme do 5 dní
Můžeme doručit do:
23.10.2019

Sušička ovoce G21 Paradiso Cube je určena ke snížení obsahu vody v potravinách, jako je například ovoce, zelenina, maso, bylinky, houby a podobně. Je opatřena 6 výškově nastavitelnými platy s nosností až 1 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Praktická sušička G21 Paradiso Cube je určena ke snížení obsahu vody v potravinách, jako je například ovoce, zelenina, bylinky, houby a podobně.


Sušení prodlužuje možnou dobu skladování potravin a je zároveň jedním z nejzdravějších způsobů jejich uchování a konzervace. Je alternativou k jiným druhům konzervování, jako je např. mražení, solení či zavařování.

Sušička je vhodná k přípravě vynikajících zdravých svačinek, jako jsou například banánové chipsy, ovocné rolky a spoustu dalších dobrot.

Sušička G21 Paradiso Cube disponuje digitálním nastavením teploty, ukazatelem času, teploty a tlačítkem pro zapnutí a vypnutí.

Je opatřena 6 výškově nastavitelnými pláty, každé s nosností až 1 kg, na které můžete ovoce a zeleninu pohodlně vyskládat.

K sušení používejte suroviny v co nejlepší kvalitě, tedy zralé a čerstvé. Pokud ovoce není zralé, nedosáhne při sušení správné barvy, pokud je přezrále, bude zase příliš měkké a kašovité. Doporučujeme plody začít sušit co nejkratší dobu po jejich sběru.

Sušička G21 Paradiso Cube vám garantuje, že se všechny kousky potravin budou sušit rovnoměrně. Potraviny v ní absorbují teplo a následně uvolňují vlhkost v podobě vodní páry.


Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky potravin
Záruka: 2 roky
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Počet plat: 6
Výkon: 350 W
Rozměr plat: 420 x 285 mm
Regulátor teploty: 40 - 70 °C
Nastavení časovače: Digitální

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: