Tribest Sušička potravin Sedona Combo + 4x vložka a doprava ZDARMA

14 990 Kč 12 388 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
25.9.2019

Sušička potravin Sedona Combo je vybavena prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře...

Detailní informace

Detailní popis produktu


S revolučním dvoustupňovým sekvenčním nastavením teploty a času (TST) je ovládání sušičky potravin Sedona Combo ještě dokonalejší.


vlozka_na_suseni_yden_detail

Dárek a doprava ZDARMA 

Objednejte sušičku Sedona Combo v našem e-shopu a získejte 4 ks vložek na tekuté potraviny v hodnotě 880 Kč ZDARMA.


Sušička potravin Sedona Combo je vybavena jedinečnými prvky jako je digitální termostat, technologie duálního větrání, nerezové madlo a průhledné skleněné dveře. Všechny tyto prvky se doplňují a přinášejí nesrovnatelnou možnost kontroly a opravdu nejtiššího provozu.

S revolučním dvoustupňovým sekvenčním nastavením teploty a času (TST) je ovládání sušičky potravin ještě dokonalejší. Toto TST nastavení umožňuje spustit sušičku Sedona Combo s úvodní vyšší teplotou a následně ji automaticky snížit až do konce procesu řízeného sušení. Automatické nastavení TST umožňuje zkrátit čas sušení a zcela zachovává obsah vzácných enzymů.

Některé ovoce a zelenina s vyšším obsahem vody (rajčata, meruňky…) vyžadují vyšší úvodní teplotu, která zabrání fermentaci. Díky vysokému obsahu vody roste vnitřní teplota surovin velmi pomalu. Začátek sušení při vyšší teplotě po dobu prvních dvou hodin neničí vzácné výživné látky v potravinách, pokud následně dojde ke snížení teploty až do konce celého procesu sušení.

Dříve bylo třeba si nastavit „budík“, který vám připomněl, že je třeba teplotu snížit, avšak nyní s TST se tento „otravný“ krok provede automaticky sám.


Přednosti sušičky potravin Sedona Combo:

 • mikroprocesorem řízený celoplošný digitální display
 • TST - dvoustupňové sekvenční nastavení teploty a času
 • dva ventilátory
 • skleněná průhledná dvířka
 • vnitřní LED display
 • BPA Free - tělo přístroje ani tácy neobsahují Bisfenol A
 • tác na odkapávání a zbytky potravin – usnadňuje čištění
 • tác pro rozdělení na dvoukomorový prostor
 • velmi tichý provoz
 • záruka 5 let

Sušička potravin Sedona ComboSedona Combo přináší pokročilé řešení pro sušení potravin. Nabízí všechny možnosti, jak proces sušení maximálně zjednodušit a usnadnit. Časovač sušičky Sedona Combo lze nastavit nejdéle na 99 hodin v šetrném (RAW) módu nebo urychlit (FAST) sušení s technologií TST.

ovladaci_panel

Sušička Sedona Combo je vybavena dvěma nezávislými topnými mechanismy, které zajišťují plynulejší a rovnoměrnější cirkulaci vzduchu a stejnoměrné sušení potravin. Sedona Combo vám umožní sušit malá i velká množství. Lze najednou sušit až 9 táců ovoce a zeleniny nebo rozdělit přístroj přepážkou na dvě komory se 4-mi tácy pro menší dávky vašich oblíbených sušených potravin.

Sedona vám umožní pohodlně sledovat sušené potraviny přes tvrzené sklo dvířek. Se sušičkou Sedona Combo si můžete být jisti, že nastavená teplota odpovídá teplotě uvnitř, protože její úroveň hlídá spolehlivá elektronika.


Další vlastnosti:

 • zdokonalený design sušících táců. (Jsou jednodílné – nikoli z více kusů, což usnadňuje čištění a umožňuje lepší proudění vzduchu.)
 • součástí dodávky je odkapávací tác. (Zachytí veškeré případné kapky nebo kousky ze sušených potravin, což výrazně usnadní čištění.)
 • nerezové madlo otevírání dvířek. Povýší design přístroje ve vaší kuchyni.
 • funkce TST - dvoustupňové sekvenční nastavení teploty a času. (Rychlejší sušení  při vyšší teplotě v úvodu, kdy potraviny obsahují více vody, s následným automatickým snížením teploty pro šetrné dosušení a zachování všech enzymů.)
 • vylepšené proudění vzduchu. (Ventilátory rozhánějí vzduch v sušičce rovnoměrněji pro plynulejší a dokonalejší sušení po celé ploše táců.)

Součástí balení je:

1 x hlavní jednotka
9 x BPA Free plastových otevřených táců
1 x BPA Free plastový uzavřený tác (oddělovač komor)
1 x BPA Free odkapávací tác
1 x odnímatelný napájecí kabel
1 x český návod


Doplňkové parametry

Kategorie: Sušičky potravin
Záruka: 5 let
Doprava: od 39 Kč
Doprava nad 1800 Kč: ZDARMA
Rozměry (základna x výška): 430 x 510 x 355 mm
Sušící plocha: 330 x 389 mm
Sušící plocha celkem: 1,155 m2
Příkon: 550 W
Nastavitelný termostat: 30°C - 68°C
Funkce: "FAST" a "RAW"

Představení sušičky potravin Sedona Combo

Testování sušičky potravin Sedona Combo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: