Natracare Tampony Regular 10 ks

Značka: Natracare
89 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
17.2.2022
  • 100% přírodní ochrana během menstruace díky tamponům z BIO bavlny
  • Vyrobené ze 100% BIO bavlny certifikované britskou The Soil Association
  • Vhodné pro středně silnou menstruaci
  • Nejsou chemicky běleny, proto nedráždí sliznici
  • Bez parfemace, bez aplikátoru, v balení 10 kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu


Přírodní intimní pomůcky vám menstruaci zpříjemní, ne naopak


 

Tampony z biobavlny jsou nebělené a neparfemované. Zbytečně nedráždí citlivou sliznici a nezpůsobí nepříjemné svědění, mykózy a další potíže.

Bio bavlna je skvělá především pro životní prostředí. Na bavlníky se vyplácá až 25% všech používaných pesticidů.

Jsou kompostovatelné, lehce se jich tedy zbavíte, aniž by trpělo životní prostředí nebo vy.

Rozdíl při používání vložek nebo tamponů z drogerie a menstruačních pomůcek z biobavlny pocítíte již při prvním použití!

Krabička je z recyklovaného papíru potištěná inkoustem na rostlinné bázi.

 


Složení: bio bavlna, bio celulózová buničina


 

Natracare - vložky a tampony z biobavlny

Od roku 1989 vyrábí Natracare měkké vložky a tampony z biobavlny pocházející z ekologického zemědělství. Vložky ani tampony nejsou bělené chlórem (chlor uvolňuje nebezečný dioxin) jako běžné produkty z drogerie a nedráždí tak citlivé ženské partie. Vložky i tampony Natracare jsou kompostovatelné a biologicky odbouratelné. Vegan. Bez jakýchkoli škodlivých chemikálií. Natracare vložky a tampony pomáhají chránit životní prostředí, vyrobeny jsou pouze z rostlinných zdrojů - chrání přírodu i zvířata. 
 

Rozdíl při používání vložek nebo tamponů z drogerie a menstruačních pomůcek z biobavlny pocítíte již při prvním použití!

Vaše pokožka s organickou vložkou volně dýchá a tím vložky z biobavlny pomáhají předcházet ženským intimním zánětům. Tampony z certifikované biobavlny nezvyšují riziko toxického šoku (TSS) tak jako klasické tampony. Nenasávají do sebe vlhkost, která je žádoucí. Z konvenčních tamponů se často uvolňují syntetická vlákna, která se zachytávají na poševní sliznici a jsou zdrojem častých zánětů. Konvenční intimní pomůcky způsobují časté mykózy, svědění, infekce a záněty. Při používání přírodních produktů z biobavlny se většina nepříjemných projevů v intimních partiích zlepší nebo vymizí úplně.

natracare_logo_znacka

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Natracare vyrábí menstruační vložky a tampony z biobavlny. Pokud jste ještě přírodní ženské hygienické pomůcky nevyzkoušely, o dost přicházíte. Víme totiž, jak moc velký rozdíl to je. Každá menstruace je s konvenčníma vložkama tak trochu utrpení - za chvíli to svědí, rychle to zapáchá a vy toho máte za pár dní tak akorát. Přírodní vložka vám tohle nikdy neudělá. Proč?

Protože je z kvalitního materiálu, který je prodyšný a naprosto nezávadný. Vložky a tampony z biobavlny nejsou bělené chlórem, neobsahují žádné parfemace a umožňují pokožce dýchat.

Vyzkoušejte alespoň jednou přírodní vložky, ať se sama můžete rozhodnout, jestli by vám s nimi nebylo třeba lépe. Netrpělivost a podrážděnost může být někdy opravdu jen o té blbé vložce.