Ústní vody BIO

Nejprodávanější

Desert Essence Ústní voda NEEM - skořice 480 ml
 
225 Kč
Desert Essence Mátová ústní voda 237 ml
 
225 Kč
Desert Essence Ústní voda s kokosovým olejem 480 ml
 
255 Kč
Desert Essence Bělící přírodní ústní voda 480 ml
 
245 Kč
6 položek celkem
Desert Essence Ústní voda NEEM - skořice 480 ml
225 Kč
Kód: 0821
Desert Essence Mátová ústní voda 237 ml Kód: 0191
Desert Essence Ústní voda s kokosovým olejem 480 ml Kód: 1039

 

Ústní voda je další půlka úspěchu - je účinná i ve špatně dostupných místech

Nepoužíváte ústní vodu? A měli byste? No spíš jo, rozhodně tím nic nezkazíte. Ústní voda není jenom tekutý osvěžovač dechu, je to součást dentální hygieny. Vzpomínáte si, kolikrát jste už byli u zubaře a on vám našel dobře skrytý kaz? Zubní kartáček v podstatě čistí zuby pouze ze 3/5. Mezizubní prostory rády uchovávají zbytky jídla a kazům se tam velice líbí. Abyste měli zuby i v pokročilém věku, zkuste to alespoň s ústní vodou.

Jaké jsou přírodní ústní vody?

Rozhodně po nich nebudete mít dech jako drak, který vše spálí. Přírodní ústní vody jsou bez chemických agresivních látek, které by se rozhodně neměly vyskytovat v blízkosti centrální nervové soustavy. Namísto toho jsou plné bylinek, které mají antibakteriální a protizánětlivé účinky. Snížují riziko tvorbu zubního kazu, zabraňují nadměrné tvorbě plaku a chrání dásně s krčky. Ve složení můžete najít hřebíček, tea tree, mátu, nimbu nebo skořici.

Proč je nimba pro zdraví zubů ze všech nejúčinnější?

Nimba, neboli neem, je ájurvédská bylinka, která se ukázala nejúčinnější pro zachování zdraví celé ústní dutiny. Její účinky? Silně antibakteriální a protizánětlivá. Najdete ji jak v zubních pastách, ta v ústních vodách. Indové si pomocí prášku z nimby oddalují náročné operace zubů, nebo se jim dokonce úplně vyhnou. Vleklé potíže s krčky, záněty a divnými bolestmi zubů před nimbou poměrně úspěšně ustupují.

Vyberte si některou z oblíbených "zubních" bylinek a dopřejte si komplexní péči.