Goloka Vonné tyčinky Saffron 20 ks

Značka: Goloka
59 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
25.2.2022

Vonné tyčinky Goloka Saffron (šafrán) působí proti stresu a navozují příjemný pocit uklidnění. Jsou vyráběny z čistě přírodních surovin a lidé si užívají jejich vůně již po tisíce let...

Detailní informace

Detailní popis produktu


Indické vonné tyčinky saffron - esence jsou nanášeny převážně na bambusovou štěpinu. Při jejich hoření se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní, od přírodního santalu, přes květinové, ovocné, konopné, dřevité vůně, až po kořeněné (masalové) tóny.

Indické šafránové vonné tyčinky mají výraznější typ vůně a jsou vhodné především k vytvoření příjemné atmosféry a provonění prostor.

Složení: bylinné složky, vonné oleje, bambusová štěpina

Návod k použití: Tyčinku umístěte do stojánku, zapalte a nechte doutnat.

Upozornění: Nenechávejte hořet bez dozoru a v blízkosti hořlavých materiálů. Ujistěte se, že popel padá na nehořlavý povrch. Uchovávejte mimo dosah dětí.


Vonná tyčinka Goloka má krásnou jemnou vůni

 

Vonná tyčinka Goloka Goodearth


Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné tyčinky
Obsah balení: 20 ks (15 g)
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Goloka je nezisková organizace z indického Bangalúru. Výrobou vonných tyčinek se zabývá již 16 let a většina zisku jde právě na charitativní účely. Jejich produkce je široce známá a oblíbená. Tyčinky vyrábí ručně tradiční cestou, kdy se připravuje speciální vonná pasta, kterou se následně každá tyčinka jednotlivě obalí. Za ta léta se naučili, jak vyrábět vonné tyčinky v té nejlepší kvalitě. Jejich vonná směs Nag Champa je úplně ta nejznámější a nejpoužívanější v celé Indii. Pokud chcete vědět, jak tradičně voní indická tyčinka, sáhněte po téhle.

Vonné tyčinky mají v sobě něco mystického a hlubokého, co nás přitahuje. Jejich výroba je totiž mistrovstvím, které se učí celý život.