Argital

Argital je italská značka s přírodní kosmetikou a přípravky, které pečují o pokožku a navrací jí zdraví a rovnováhu. Argilla verde znamená v překladu zelený jíl, což je ta naprosto nejzásadnější surovina jejich kosmetiky. Zelený jíl má mnoho blahodárných účinků na pleť, ať už se používá samostatně nebo jako přísada do krémů. Sami ho těží z čisté oblasti jižní Sicílie, jeho šetrné zpracování je samozřejmostí - je sušený na sluníčku a filtrovaný vzduchem.

Argital je kosmetika, která vás zaujme vychytaným složením a výraznými bylinkovými vůněmi. Místo konzervantů používají léčivé éterické oleje, krémy jsou složeny z kvalitních rostlinných olejů a bylinných výtažků. Nabízí např. zklidňující violkový krém na dermatitidu, ulevující olejíček na bolavý podbřišek při menstruaci či skvělý krém na bradavice.

Argital má však ještě něco navíc - pří výrobním procesu používají různé homeopatické principy na potencování jednotlivých surovin. Laicky řečeno své produkty obohacují něčím, co není vidět, ale co zvyšuje energetickou kvalitu produktu. Jak to poznáte? Pleti se tyto produkty jednoduše líbí víc...

27 položek celkem
Argital Krém na akné s lopuchovým kořenem 50 ml Kód: 0094
Argital Kvetova prirodni voda na akne 125 ml Kód: 0113
Argital Zeleny jil vysuseny sluncem 1 kg
Novinka
Kód: 3579
Argital Krém na žilky a hemeroidy 75 ml Kód: 0099
Argital Krém na dermatitidu s violkou 50 ml
Novinka
Kód: 0096
Argital Přírodní repelent proti komárům 90 ml Kód: 0115

Stránka 1 z 1 - 27 položek celkem